Başarılarımız

/Başarılarımız
Başarılarımız 2018-01-24T16:02:25+00:00

Başarılarımız

BAŞARILARIMIZ AVRUPA VE TÜRKİYE GENELİ

YIL

DERECELERİMİZ

2009-2010 OKS Türkiye Birinciliği
2011-2012 OKS Türkiye Birinciliği
2011-2012 Orman ve Su Konulu Resim Yarışması Türkiye İkinciliği
2013-2014 Beko Satranç Turnuvası  Türkiye İkinciliği
2013-2014 TEOG Türkiye Birinciliği
2015-2016 TEOG Türkiye Birinciliği
2015-2016 Küçük Kızlar Basketbol Ankara Üçüncülüğü
2016-2017 TEOG Türkiye Birinciliği
2016-2017 TEOG Türkiye Birinciliği
2016-2017 TEOG Türkiye Birinciliği
2016-2017 Basketbol Küçük Kızlar Türkiye İkinciliği
2016-2017 Basketbol Küçük Kızlar Ankara İkinciliği
2016-2017 Taekwondo Avrupa Altıncılığı
2016-2017 Liseler Arası Taekwondo Türkiye İkinciliği

BAŞARILARIMIZ ANKARA GENELİ

YIL

DERECELERİMİZ

2014-2015 Yüzme Turnuvası Ankara Üçüncülüğü
2014-2015 Karate Turnuvası-Ankara Üçüncülüğü
2016-2017 Eskrim Turnuvası Ankara İkinciliği
2016-2017 Taekvando Turnuvası Ankara Üçüncülüğü
2016-2017 Güreş Turnuvası – Ankara Üçüncülüğü
2016-2017 Liseler Arası Taekwondo Ankara İkinciliği
2016-2017 Gençler Güreş Birinciliği Ankara Birinciliği
2016-2017 Liseler Arası Taekwondo Ankara İkinciliği
2017-2018 Eskrim Turnuvası Ankara Üçüncülü
2017-2018 Liseler Arası Taekwondo Ankara Birinciliği
2017-2018 Eskrim Turnuvası Ankara İkinciliği

BAŞARILARIMIZ İLÇE GENELİ

YIL

DERECELERİMİZ

2008-2009 Ortaokullar arası Bilgi Yarışması İlçe Birinciliği
2008-2009 Satranç Turnuvası İlçe İkinciliği
2009-2010 Ortaokullar arası Bilgi Yarışması İlçe Birinciliği
2009-2010 Atasözleri ve Deyimler Yarışması İlçe Birinciliği
2009-2010 Masa Tenisi Tunuvası İlçe Birinciliği
2009-2010 Atletizm Turnuvası ilçe Birinciliği
2009-2010 Satranç Turnuvası ilçe Üçüncülüğü
2010-2011 Ortaokullar arası Bilgi Yarışması İlçe Birinciliği
2010-2011 Masa Tenisi Turnuvası Erkekler İlçe İkinciliği
2010-2011 Masa Tenisi Turnuvası Kızlar İlçe İkinciliği
2010-2011 Atletizm Turnuvası Kızlar İlçe Birinciliği
2010-2011 Masa Tenisi Turnuvası Erkekler ilçe İkinciliği
2011-2012 Ortaokullar arası Bilgi Yarışması İlçe Birinciliği
2011-2012 Atasözleri ve Deyimler Yarışması ilçe İkinciliği
2011-2012 Masa Tenisi Turnuvası Yıldız  Erkekler İlçe İkinciliği
2011-2012 Masa Tenisi Turnuvası Yıldız  Kızlar  İlçe Üçüncülüğü
2011-2012 Çanakkele ve Şehitlerimiz Konulu Resim Yarışması İlçe İkinciliği
2011-2012 29 Ekim Cumhuriyet Konulu Resim Yarışması İlçe Birinciliği
2011-2012 10 Kasım Konulu  Resim Yarışması İlçe İkinciliği
2012-2013 Atasözleri ve Deyimler Yarışması İlçe Birinciliği
2012-2013 Orman Haftası Resim Yarışması İlçe Üçüncülüğü
2012-2013 Masa Tenisi Turnuvası Yıldızlar Erkek İlçe Üçüncülüğü
2012-2013 Masa Tenisi Turnuvası Küçükler Erkek İlçe İkinciliği
2013-2014 Satranç Turnuvası İlçe Birinciliği
2013-2014 Satranç Turnuvası İlçe İkinciliği
2013-2014 Mevlana Konulu Resim Yarışması İlçe Üçüncülüğü
2013-2014 Mevlana Konulu Resim Yarışması İlçe İkinciliği
2013-2014 Mevlana Konulu Resim Yarışması Mansiyon Ödülü
2013-2014 Atasözleri ve Deyimleri Resimleme Yarışması İlçe Üçüncülüğü
2013-2014 Atletizm Yarışması İlçe İkinciliği
2013-2014 Masa Tenisi Turnuvası Yıldızlar Erkek İlçe İkinciliği
2013-2014 Masa Tenisi Turnuvası Küçükler Erkek İlçe Üçüncülüğü
2013-2014 Satranç Turnuvası Kızlar İlçe Birinciliği
2013-2014 Satranç Turnuvası Erkekler İlçe Üçüncülüğü
2014-2015 Çocuk Gözüyle Atatürk Konulu Resim Yarışması İlçe İkinciliği
2014-2015 Masa Tenisi Turnuvası Yıldızlar Erkekler İlçe Üçüncülüğü
2014-2015 Masa Tenisi Küçükler Erkekler İlçe İkinciliği
2014-2015 Satranç Turnuvası Kızlar İlçe İkinciliği
2014-2015 Satranç Turnuvası Erkekler İlçe Üçüncülüğü
2015-2016 Masa Tenisi Yıldızlar Erkek İlçe Üçüncülüğü
2015-2016 Masa Tenisi Küçükler Erkek İlçe İkinciliği
2016-2017 Peygamber Efendimize Mektup Yarışması İlçe Birinciliği
2016-2017 İstiklal Marşını Güzel Okuma Yarışması İlçe Üçüncülüğü
2016-2017 Masa Tenisi Minikler Erkekler İlçe Birinciliği
2016-2017 Masa Tenisi Minikler Erkekler İlçe Üçüncülüğü
2016-2017 Masa Tenisi Minikler Kızlar İlçe Birinciliği
2016-2017 Masa Tenisi Küçükler Erkek İlçe Birinciliği
2016-2017 Masa Tenisi Küçükler Erkekler İlçe İkinciliği
2016-2017 Masa Tenisi Yıldızlar Kızlar İlçe İkinciliği
2016-2017 Satranç Turnuvası Kızlar İlçe Birinciliği
2016-2017 Satranç Turnuvası Erkekler İlçe İkinciliği

Bilişim Koleji EDOP Girişi

EDOP