Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin 100. yılı ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutluyor Gazi Mustafa Kemal Atatürk, arkadaşlarını anıyoruz.

23 nisan ulusal egemenlik, en iyi özel okul sıralamasında ilk sırada yer alan Bilişim Koleji

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

Millettin iradesinin temsilcilerinden olan büyük meclisimiz bugün 100 yaşında! Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kuruluşunun 100. yılını coşkuyla kutlarken, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını saygıyla anıyoruz. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun!

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ve meclisin 100. yılı Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Bu özel günü Coronavirüs salgını nedeniyle okullarımızdan uzakta ama kalplerimizle öğrencilerimizin yanında kutluyoruz. Ankara en başarılı kolej olan Bilişim Koleji olarak öğrencilerimizle birlikte hazırladığımız, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı özel programımızı sizlere sunuyoruz.

https://www.youtube.com/watch?v=hpqxbmqrI9Y&t=547s

 

1 Yorum

Yorum Yap

Bursluluk Başvuru

En Başarılı Özel Okul Bilişim Koleji

İngilizce eğitim veren kolejler içinde en iyi özel okul olan okulumuz,  Ankara özel okullar listesi içerisinde zirveye yerleşen ve öğrencilerin kalabalıklar içerisinde kaybolmasına izin vermeyen bir kurumdur. Bursluluk sınavları sayesinde öğrenci başarısının karşılığını alabildiğiniz eğitim-öğretim yuvamız, LGS ve YKS başarısı en yüksek olan okuldur.

X