Bilişim Koleji|Android / Ios Uygulaması - Bilişim Koleji

Android / Ios Uygulaması

Android ve IOS Uygulamamız Yayında!

Aşağıdaki Linklere Tıklayarak İndirebilirsiniz

Android ve IOS

Uygulamamızın Kullanımı

Bilişim Koleji’nin Okul CMS Eğitim portalına veli girişi yapmak için kullanıcı adınızı ve şifrenizi girmeniz gerekmektedir. Kullanıcı adınız ve şifreniz TC. kimlik numaranız olarak belirlenmiştir.

Giriş yaptığınızda karşınıza çıkan anasayfada gizlilik politikası, Okul CMS mobil uygulaması, Bilişim Koleji web sayfası ve site duyurularına kolayca ulaşabilirsiniz. Sağ alt köşedeki üç nokta / çizgi ikonuna tıklayarak kendi profilinize girdiğinizde karşınıza çıkan menülerde yapmak istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Karşınıza çıkan kategorilerde yer alan CMS’ye tıkladığınızda öğrencinizle ilgili detaylı bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Modüller bölümünden öğrencinizin ödevlerine kolayca erişebilirsiniz. Diğer menüler yakın zamanda aktif edilecektir. Ödev menüsünde, öğretmenlerimiz tarafından öğrencinize verilen ödevler ve ödevle ilgili dosyalar bulunacaktır.

Ödevlere giriş yaptığınızda ise karşınıza öğrenciye verilen ödevler çıkacaktır. Buradan ödevlere tıkladığınızda ödevle alakalı tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Verilen ödevlerin bildirimleri OKULCMS uygulamasından size iletilecektir. Sizden beklentimiz öğrencinizin ödevini yapması durumunda onay kısmını işaretleyerek öğretmeninize ödevin yapıldığına dair dönüt vermenizdir.

  • Ankara’nın En Kaliteli Özel Okulu

    Ankara’nın En Kaliteli ve En Yenilikçi Özel Okulu Ödülü İngilizce Eğitiminde En İyi Olan Okulumuz, En Kaliteli Akademik Eğitimi ile Eğitim Yönetimi Derneği Tarafından 2016 ve 2017 Yıllarında “Ankara’nın En Kaliteli Özel Okulu” Ödülüne Layık Görülmüştür. Bilişim Koleji Geçmişten Gelen Yüksek Başarısını, LGS ve YKS Sonuçlarıyla Devam Ettirmektedir.

  • error: Web Sitemiz Korumalıdır!!!
    Attend Our Admissions Open House on November 11
    LEARN MORE
    close-image