Akademik Eğitim

/Akademik Eğitim
Akademik Eğitim2018-09-18T16:18:26+00:00

“Dünyayı değiştirmek için kullanabileceğiniz en güçlü silah eğitimdir.”

Tercih Edilen,

Takdir Edilen,

Tavsiye Edilen,

Bir Okul Olmak İçin Akademik Eğitim

Evrensel bilgi ve değerleri genç beyinlere aktardığımız Bilişim Kolejinde verdiğimiz eğitim ile Türk toplumuna çağdaş, gelenekçi ve erdemli bireyler kazandırıyoruz.

Günümüzün değişen eğitim sistemlerinde öğrencilerimizi güncel eğitim müfredatını en doğru ve hızlı şekilde modern eğitim metotları kullanarak öğretmeyi ve kazanımları kazandırmayı istiyoruz.

Uyguladığımız akademik eğitim ile günümüzde eğitimin temeline oturan sınav sistemlerini ise bir sonuç olarak görerek öncelikli olarak öğrencilerimizin yaparak yaşayarak öğrenme modelleriyle eğitimine odaklanıp, lgs rekoru bizde bu sürecin sonucunda bu sınavlarla en üst seviyeye ulaşmalarını hedefliyoruz. Öğrencilerimizin seçenekler arasında doğruyu bulmalarından daha çok, kendilerini yazılı ya da sözlü olarak ifade edebilmelerini, iyi bir matematik ve fen okuryazarı olmalarını amaçlamadığımız Bilişim Kolejinde sunduğumuz akademik eğitim ile LGS başarısı yüksek bireyler yetiştiriyoruz.

Bu çalışmaları yaparken de teknolojik ve geleneksel eğitim materyallerinin hepsini öğrencilerimiz ile buluşturmaktayız.

%0
Ulusal sınavlarda %96 oranında başarı elde ettik.
%0
Velilerimizin %97’sinden kayıt yenileme talebi aldık.
0
Eğitim ve öğretimi aşıladığımız 4500 öğrencimizin velisini mutlu ettik.
0
420 kişiden oluşan profesyonel ve dinamik eğitim kadromuz ile başarıya emin adımlarla ilerledik.

Akademik Eğitim

“Tercih Edilen, Takdir Edilen, Tavsiye Edilen” bir okul olan Bilişim Koleji’nde Akademik eğitimimizi, her türlü teknolojik materyalleri kullanarak ve geleneksel eğitim öğretimden uzaklaşmadan alanında uzman öğretmenlerimiz eşliğinde vermekteyiz.

Veli Görüşleri

Biri içine kapanık birisi çok hayalperest iki çocuk annesiyim. Abla kardeşi birbirinden ayırmadan Bilişim Koleji’ne kayıt ettirdim. İyi ki tercihimi Bilişim’den yana olmuş. İçine kapanık diye üzüldüğüm çocuğum şuanda çok rahat bir şekilde kendisini ifade edebiliryor. Çok hayalperest diye üzüldüğüm kızım ise öğretmenlerinin yönlendirmesiyle hayallerini hayata geçiriyor. Bilişim Koleji öğrenci değil adete Bilim Adamı yetiştiriyor. Teşekkürler          Bilişim Koleji…

Oğlum anasınıfından 4. Sınıfa kadar başka bir okulda okudu. Ödev yapmaz, ders dinlemez ve çok konuşan bir çocuk olduğu konusunda sürekli öğretmenlerinden şikayet alırdım. 4. Sınıftan itibaren Bilişim’e kayıt ettirdiğim oğlum hakkında şimdiye bir kere bile şikayet duymadım. Önceden zar zor ödev başına oturttuğum çocuk şimdi kendisi okuldan gelir gelmez ödevlerini başına geçiyor. Bilişim’de kurulan EDOP sistemi ile hafta sonu dahi severek test çözen oğlumu gördükçe Bilişim’e ne kadar teşekkür etsem azdır.

Değerlerini bilen, derslerinde başarılı, arkadaşları ile iyi anlaşan öğretmenlerini ve en önemlisi okulu seven bir çocuk yetiştirmeme yardımcı olan Bilişim ailesine ne kadar teşekkür etsem azdır. Benim kızım Hüseyingazi Bilişim Koleji’nde eğitim görüyor. Kızım derslerini büyük bir heyecanla yapıyor. O kadar memnunuz ki eğitiminden değerlerinden eşim ve ben lisede de Bilişim’i tercih etmeyi düşünüyoruz.  İyi ki Bilişim ailesine dahil olmuşuz ve iyi ki bu kadar başarılı öğretmenlerle bir araya gelmişiz.

Bilişim Koleji EDOP Girişi

EDOP Giriş