Ankara kolejleri, haydi sor, Ankara’da eğitimi en iyi kolej, soru bükücü, en iyi kolejler hangisi, EDOP Akademi, en başarılı kolej, başarı koçluğu

Bilişim’le sınavlara hazırlanırken ve EDOP Akademi ile ders çalışırken çözülemeyen soru kalmıyor. Uygulamaya koyduğumuz Haydi Sor sistemiyle Ankara kolejleri arasında en iyi kolej olarak bir kez daha farkımızı ortaya çıkarıyoruz. Tüm bu çalışmalarımızla “en iyi kolej hangisi” sorununu da ortadan kaldırıyoruz. Teknolojik gelişmelerin her zaman öncüsü olan Bilişim Koleji olarak öğrencilerimizin başarılarını desteklemeye devam ediyoruz.

Uzman ve deneyimli kadromuzu sadece okulda değil okul dışında da öğrencilerimizin yanında bulunduruyoruz. Öğrencilerimize sağladığımız bu imkanla sadece Ankara’da eğitimi en iyi kolej değil, her alanda en iyi kolej oluyoruz. Haydi Sor için EDOP Akademi sistemi üzerinden giriş yaparak erişim yapmak mümkün. Ders seçimi yapıldıktan sonra öğrencilerimiz ister fotoğrafını çekerek isterlerse de video veya ses kaydı şeklinde sorularını sisteme yükleyebiliyorlar. Bilişim Koleji olarak sunduğumuz bu hızlı soru çözümüyle Ankara kolejleri arasında ön plana çıkıyoruz.

Yeni nesil uzaktan eğitim sistemi olan EDOP Akademi, 2.sınıftan başlayarak YKS hazırlığa kadar herkesin katılımına açık olan online kurslar sunar.

Haydi Sor, Bilişim Koleji öğrencileri için EDOP Akademi tarafından geliştirilen bir sistemdir.

Yapay zeka teknolojisi kullanılarak geliştirilen sistemle soruları duvara çözdürmeye son veriyoruz. Telefonu dikey bir şekilde tutarak çekilen sorular, sistemimizde o an online olan soru bükücü öğretmenlerimize iletiliyor. Sorular öğretmenlerimize ulaştıktan sonra birkaç dakika içerisinde cevabını alabilmek mümkün. Haydi Sor uygulamasına, sabah 09:00 ile akşam 22:00 arasında gönderilen sorular gün içerisinde ancak bu saatler dışında sisteme yüklenen sorular bir gün sonra cevaplandırılıyor.

Yeni nesil uzaktan eğitim sistemi olan EDOP Akademi, 2.sınıftan başlayarak YKS hazırlığa kadar herkesin katılımına açık olan online kurslar sunar.

Öğrenciler, kendilerine tanımlı olunan her dersten bir günde sınıf düzeylerine göre belirlenen limitte soru sorma hakkına sahip olmaktalar. Öğrenciler tarafından sorular iletildiğinde bu bir bildirim ile öğrencilerimizin ekranlarına düşmekte. Böylece acaba “Benim sorum iletildi mi?” sorunsalı da ortadan kalkmış oluyor.

Tüm bunların en güzel yanı ise öğrencilerimizin sadece kendi sordukları sorular için bildirim alma seçeneğinin olması. Böylece bir başka öğrencinin sorduğu soru diğer bir öğrencimize bildirim olarak gitmemekte. Ancak tüm sorular ortak havuzda birikerek, daha sonra öğrencilerimizin görebileceği halde hazır hale getirilmekte. Haydi Sor ile tüm derslerden çözülmüş ve onaylanmış sorulara erişebilmek mümkün oluyor.

Haydi Sor’un bir diğer güzel yanı da öğretmenler ile öğrencileri tek bir ağ üzerinde rahatça toplayabiliyor olması. Böylece öğretmenler, öğrencilere bir şey iletmek istediği zaman duyuru butonuyla bunu rahatlıkla gerçekleştirebiliyorlar. Eğitim sistemine getirdiğimiz yeniliklerle Ankara’da eğitimi en iyi kolej olarak başarımızı sürekli olarak yükseltmeye devam ediyoruz.

Haydi Sor uygulamasına öğrencilerimizin kayıtları tamamlanmış bulunmakta. Detaylara buradan ulaşabilir ve hemen soru sormaya başlayabilirsiniz. Bilişim Koleji, öğrenci merkezli çalışmalar bütünüyle en iyi kolej hangisi sorusunda akla gelen ilk adres olmaktadır.

Yeni nesil uzaktan eğitim sistemi olan EDOP Akademi, 2.sınıftan başlayarak YKS hazırlığa kadar herkesin katılımına açık olan online kurslar sunar.

EDOP Akademi Nedir?

Yeni nesil uzaktan eğitim sistemi olan EDOP Akademi, 2.sınıftan başlayarak YKS hazırlığa kadar herkesin katılımına açık olan online kurslar sunar. Kendi bünyesinde eğitim koçluğu da sunan EDOP Akademi bu sayede öğrencilerin yeni beceriler geliştirmesini destekler.
https://www.youtube.com/watch?v=QLob78vGpkc

1 Yorum

Yorum Yap

Bursluluk Başvuru

En Başarılı Özel Okul Bilişim Koleji

İngilizce eğitim veren kolejler içinde en iyi özel okul olan okulumuz,  Ankara özel okullar listesi içerisinde zirveye yerleşen ve öğrencilerin kalabalıklar içerisinde kaybolmasına izin vermeyen bir kurumdur. Bursluluk sınavları sayesinde öğrenci başarısının karşılığını alabildiğiniz eğitim-öğretim yuvamız, LGS ve YKS başarısı en yüksek olan okuldur.

X