Bilişim Koleji | SmartClass ve EDOP Akademi Bilişim'de - Bilişim Koleji

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

SmartClass ve EDOP Akademi Bilişim’de

Bilişim Koleji Eğitim Kurumları olarak, öğrencilerimize ve velilerimize en iyi okul ortamını sunmak için çalışmalarımıza ve kendimizi sürekli olarak yenilemeye devam etmekteyiz. Hızla gelişen ve değişen dünya koşullarına ayak uydurmak ve bunun bir parçası olabilmek için okullarımızdaki her alanda teknolojiden yararlanmaktayız. Ankara’da eğitimi en iyi kolej olan Bilişim Koleji olarak bir ilke daha imza atarak okullarımızı akıllı okul sistemine taşıyarak, SmartClass ve EDOP Akademi ile güçlerimizi bir araya getirmekteyiz. Haydi Sor gibi pek çok uygulamayı da içinde taşıyan bu sistemle öğrencilerimizin başarılarını artırmaktayız.

EDOP Akademi, Ankara'da eğitimi en iyi kolej, Haydi Sor, SmartClass, EDOP Akademi, en iyi kolej Ankara, Ankaranın en iyi kolejleri, Ankara'da özel okullar

Yüksek teknolojiyle sarılı olan okullarımızı dijital bir değişimin içine alarak, yüksek teknoloji okul haline getirmekteyiz. SmartClass ve EDOP Akademi teknolojisini kullanarak öğrencilerimizin eğitim ve öğretime olan bakış açılarını yeniden şekillendirmeyi hedeflemekteyiz. Böylece eğitimin hayatlarındaki yerini derinleştirerek, her alanda öğrenmelerini ve kendilerini geliştirmelerini sağlamaktayız.

SmartClass sadece öğrencilerimizin değil öğretmenlerimizin ve idari kadromuzun da eğitim ve öğretime yönelik motivasyonlarının artmasını desteklemektedir. Kolejlerimizi dijital dünyaya adapte ederek, okul hayatını herkes için çok daha kolay hale getirmekteyiz.

EDOP Akademiye entegre olarak çalışan SmartClass 12. sınıfa öğrencilerin gelişimlerini destekleyen yeni nesil uzaktan eğitim sistemidir. Yapay zeka teknolojisinin kullanıldığı öğrenme modüllerini kullanan EDOP Akademi öğrencilerimize; öğrenci görevleri, kapsamlı testler gibi farklı materyaller sunmaktadır. Yenilikçi eğitim anlayışımızı destekleyen EDOP Akademi sayesinde öğrencilerimizin sınavlarda çok daha iyi performans göstermelerini sağlamaktayız.

En iyi kolej, haydi sor

Neden EDOP Akademi?

Hem öğretme hem de öğrenme sürecini yeniden şekillendiren EDOP Akademi ile öğrencilerimizin ihtiyaçlarına yaratıcı çözümler sunmaktayız. Haydi Sor gibi farklı modülleri de içerisinde barındıran EDOP Akademi ile okul dışında da öğrencilerimizin yanında yer almaktayız.

EDOP Akademi içerisinde öğrencilerin ders tekrarı yapmalarına imkan tanıyan uygulamalar ve Haydi Sor gibi çözemedikleri soruları çözmelerine yardımcı modüller bulunmaktadır.

SmartClass Nedir?

İçerisinde birçok özelliği barındırarak dijital eğitim anlayışını sunan SmartClass, çoklu kampüs ve sınıf yönetimine olanak tanır. Online quiz, ölçme ve değerlendirme gibi imkanların yanında kişisel raporlar ve formlar gibi 250’den fazla kullanıma sunulan modülden yararlanma olanağı sağlar.

Neden SmartClass?

Web tabanlı olarak geliştirilen SmartClass, farklı alanlarda ve lokasyonlarda kolaylıkla kullanım olanağı tanır. SmartClass Okul Bilgi ve Yönetim Sistemi, yerelleştirilebilen özellikleri ve değiştirilebilir tasarımının yanında öğrenci, veli, öğretmen ve öğrencilere yetkilendirme olanağı tanır. Bu yetkilendirmeyle birlikte, farklı herkese farklı erişim olanağı sağlar.

Çoklu Platform Desteği

Farklı cihazlardan ve tarayıcılardan kullanıma imkan tanıyan yapısıyla kullanım kolaylığı oluşturur.

Çoklu Şube Desteği

Kampüs ve şube seçimi sağlayan yapısıyla, şubeleri aynı anda yönetebilme imkanı tanır.

Herkes İçin Erişim

Öğrenci, veli, öğretmen ve yöneticiyi aynı sistem üzerinde buluşturan SmartClass, kişiselleştirilmiş yapısıyla da herkesin kendi verilerini takip etmesine izin verir.
Ankara’da eğitimi en iyi kolej olan Bilişim Koleji olarak bu gücümüzü SmartClass ve EDOP Akademi gibi farklı projelerle geliştirerek büyütmekteyiz.

 

  • Ankara’nın En Kaliteli Özel Okulu

    Ankara’nın En Kaliteli ve En Yenilikçi Özel Okulu Ödülü İngilizce Eğitiminde En İyi Olan Okulumuz, En Kaliteli Akademik Eğitimi ile Eğitim Yönetimi Derneği Tarafından 2017 ve 2018 Yıllarında “Ankara’nın En Kaliteli Özel Okulu” Ödülüne Layık Görülmüştür. Bilişim Koleji Geçmişten Gelen Yüksek Başarısını, LGS ve YKS Sonuçlarıyla Devam Ettirmektedir.

  • Attend Our Admissions Open House on November 11
    LEARN MORE
    close-image