Ankaradaki özel okullar arasındaki Bilişim, erken kayıt dönemi nedir ve avantajları nelerdir, tarihleri, fırsatları ve kayıt yenileme hakkında bilgi verdi.

Her yıl özellikle okullarda ikinci dönemin başlamasıyla birlikte, hemen hemen tüm velilerde kayıt yenileme ve kolej arayış telaşı başlamaktadır. Çocukların gelecekleri açısından son derece belirleyici bir role sahip olan eğitim, öğrencilerin gittikleri kolejlere bağlı olarak da farklılıklar göstermektedir. Bu nedenle erken kayıt dönemi içerisinde avantajlardan yararlanmak ve doğru bir karar vermek önem taşımaktadır. Ankaradaki özel okullar arasında yer alan Bilişim Eğitim Kurumları olarak, hem kayıt yenileme yapmak isteyen velilerimize hem de yeni kayıt ile anasınıfı ve birinci sınıf kayıtları oluşturmak isteyen ailelere özel, erken kayıt avantajları sunmaktayız.

Ankaradaki özel okullar arasındaki Bilişim, erken kayıt dönemi nedir ve avantajları nelerdir, tarihleri, fırsatları ve kayıt yenileme hakkında bilgi verdi.

Erken Kayıt Dönemi

Okul arayışı içerisinde erken kayıt, doğru değerlendirildiğinde velilere ve öğrencilere pek çok katkı sunmaktadır. Ankaradaki özel okullar arasında yer alan Bilişim Koleji olarak, erken kayıt dönemi içerisinde velilerimize sunduğumuz avantajlardan faydalanabilirsin mümkündür. Bu nedenle Bilişim Koleji için erken kayıt nedir ve avantajları nelerdir gibi akıllarda oluşabilecek pek çok soruyu cevaplandırmış olmaktayız.

Bilişim Koleji erken kayıt fırsatları hakkında detaylı bilgiye erişmek için bizimle iletişime geçebilir, online randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Erken Kayıt Nedir?

Bilişim Eğitim Kurumları içerisinde erken kayıt dönemi, okulların yeni kayıt dönemleri ile birlikte başlamaktadır. Bursluluk sınavı sürecini de kapsayan erken kayıt tarihleri ile Bilişim Kolejinde okumak isteyen öğrencilere çeşitli fırsatlar sunulmaktadır. Erken kayıt ve kayıt yenileme tarihleri kurumumuzda bursluluk sınavıyla birlikte başlayarak, 23 Nisan tarihine kadar devam etmektedir.

Erken Kayıt Avantajları Nelerdir?

  • Erken kayıt dönemi, hayali kurulan eğitimi sunan ve hedeflenen başarıya ulaştıran Bilişim Kolejinde indirim fırsatlarından yararlanarak, çok daha ekonomik ücretlerle öğrencimiz olma imkanı tanımaktadır.
  • Erken kayıt fırsatları ile şubelerimizde ödeme kolaylıkları da tanınmaktadır. Bu kolaylıklar arasında erken kayıt ücretleri üzerinden yapılan taksitlendirmeler gibi veliye avantajlı ödeme planları bulunabilmektedir.
  • Kayıt yenileme ve yeni kayıt oluşturma sürecine geç kalındığında kontenjanımız dolmuş olabileceğinden, erken kayıt ile bu sorun ortadan kalmaktadır. Böylece herhangi bir kontenjan sorunu ile karşılaşılmadan Bilişim Eğitim Kurumları’nda eğitime başlanabilmektedir.
  • Okullarımızın hem fiziksel imkanlarını daha iyi bir şekilde öğrenebilmek, hem de öğretmenlerimizi tanıyabilmek adına erken kayıt dönemi büyük avantajlar sunmaktadır.
  • Eğitim koçluğu sisteminin yürütüldüğü Bilişim Kolejinde, öğrencilerin tanınması ve takip edilmesi adına erken kayıt dönemi büyük önem taşımaktadır. Bu şekilde öğrencinin gelişimi daha iyi bir şekilde izlenerek, karşılaşılabilecek sıkıntılar ortadan kaldırılmaktadır.
  • Erken kayıt fırsatları ile eve en yakın şubemiz tercih edilebileceği gibi ulaşım açısından da servis imkanlarımızdan ekonomik şartlarla yararlanılmaktadır.

Erken Kayıt Fırsatları

Erken kayıt dönemi sıklıkla ortaokul ve lise kayıtları için düşünülse de bu dönem anasınıfı kayıtları ve birinci sınıf kayıtları için de büyük önem taşımaktadır. Eğitim hayatının başında olan öğrencilerin gelecekleri açısından ilkokul ve anasınıfı kayıtları Bilişim Koleji için dikkatle takip edilen bir süreci işaret etmektedir.

Birinci Sınıf ve Anasınıfı Kayıtları Açısından Erken Kayıt Fırsatları

Anasınıfı Kayıtları

Okul öncesi anaokulu kayıtları ile 36. aydan 68. aya kadar çocuklarımızın anasınıfı kayıtlarını almaktayız. Çocukların yaşları ve gelişimleri göz önünde bulundurularak farklı yaş gruplarında oluşturduğumuz sınıflarımızda, çocuklarımızın gelişimlerini desteklemekteyiz.

Erken kayıt fırsatları, eğitim hayatının başlangıcında olan anasınıfı öğrencileri için de farklı avantajlar sunmaktayız. Bu süreç içerisinde ana sınıflarımızı gezerek:

  • Öğretmenlerimizi yakından tanıyabilirsiniz.
  • Sınıf öğretmenlerimizin yanında branş öğretmenlerimizle de tanışabilir; robotik ve kodlama, güzel sanatlar, müzik ve İngilizce gibi branş derslerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.
  • Öğrencilerimizin dönem içerisinde gerçekleştirdikleri aktiviteler hakkında bilgi alabilir, yıl sonunda düzenlenen sergilerimizi gezebilirsiniz.

Birinci Sınıf Kayıtları

Okuma ve yazmanın temellerinin atılacağı 1. sınıf, öğrencilerin okulu sevmesinde ve ileri dönemdeki akademik başarıları üzerinde doğrudan etkide bulunmaktadır. Bu nedenle 1. sınıf kayıtları için öncelikle yapılması gereken, öğrencinin okula hazır olup olmadığını saptamaktır.

Kayıt yenileme ve erken kayıt fırsatları ile öğrencilerin başarılı bir eğitim hayatı geçirmelerini desteklemekteyiz. Bilişim Eğitim Kurumları erken kayıt tarihleri içerisinde farklı fırsatlardan yararlanabilir, yenilikçi eğitim ile geleceğe yön verenler arasına girebilirsiniz.

1 Yorum

Yorum Yap

Bursluluk Başvuru

En Başarılı Özel Okul Bilişim Koleji

İngilizce eğitim veren kolejler içinde en iyi özel okul olan okulumuz,  Ankara özel okullar listesi içerisinde zirveye yerleşen ve öğrencilerin kalabalıklar içerisinde kaybolmasına izin vermeyen bir kurumdur. Bursluluk sınavları sayesinde öğrenci başarısının karşılığını alabildiğiniz eğitim-öğretim yuvamız, LGS ve YKS başarısı en yüksek olan okuldur.

X