Hakkımızda

Hakkımızda

Tarihçemiz

1996 yılında Ankara Kızılay’da İklim Eğitim Anonim Şirketi bünyesinde başlayan eğitim faaliyetlerimiz, geleneksel eğitim ve öğretim anlayışının her zaman ötesine geçerek, yeni nesillerin hayal dünyalarını ve keşfetme duygularını geliştiren, özel okullar yaşantısını ve öğrenmeyi keyifli hale getiren çağdaş eğitim okulları ve binlerce mezunuyla “Ankara’nın en kaliteli özel okulu” ödülünü alan kurumlarımız dinamik eğitim anlayışı ile özel okullara yeni bir soluk getiriyor.

Bilişim’de öğrenilen bilgi, beceri ve değerler, hayatları boyunca öğrencilerle birlikte kalmaktadır. Her öğrenilen bilginin kıymetini bildiğimiz için kurulduğumuz günden bu yana öğrencilerimizin gerek sosyal gerekse akademik başarılarına ışık tutmaya devam ediyoruz. 27 yıldır bir okul olmanın ötesinde değerlerimizin de eğitimin bir parçası olması gerektiği düşüncesiyle çıktığımız bu yolda Ankara’da ki en başarılı özel okullar arasındaki yerimizi aldık.

Bu amaçla, sadece akademik başarıyı teşvik etmeyi değil, aynı zamanda girişimcilik, liderlik, takım çalışması ve grup dinamikleri ruhunu geliştirmeyi amaçlayan öğrencilere geniş fırsatlar, başarı koçluğu ve rehberlik sağlamaktayız. Ankara’nın en kaliteli özel okulu olarak kuruluşumuzdan bu yana öğrencilerimize “Öğrenen Okullar”ın kültürel ideolojisini benimseyerek kaliteli bir eğitim vermeyi hedefledik. Bilişim Kurumlarında, hayat boyu öğrenmeyi amaç edinerek öğrencilerimizin başarılarına yön veriyoruz.

100%

Başarı Garantisi

100%

Uzman Eğitim Kadrosu

100%

Yenilikçi Eğitim Anlayışı

Kurulduğumuz günden bugüne; aydınlık yarınlar için, kendisine, ailesine ve topluma faydalı olabilecek, hızla gelişen ve değişen teknolojik yeniliklere açık olacak; erdemli, ahlaklı ve üretken bir neslin varlığını hedef edindik.

Değişim ve gelişimin öncüsü olarak, kurulduğumuz günden beri bilimin ışığını taşıyoruz. Değişen dünyanın ve gelişen teknolojilerin bir parçası olabilmek için çalışmalarımıza yön veriyoruz. Bu amaçla kullanmaya başladığımız Evde Eğitim gibi sistemlerle teknolojiye yatırım yapmaya Ankara’nın en kaliteli özel okulu olmaya devam ediyoruz.

27 yıllık bir tarih içerisinde binlerce öğrencinin hayatına dokunmuş olmanın gururunu taşımaktayız.

1996 yılında yola çıktığımızda hissettiğimiz heyecanı hala hissederek ve öğrenmenin değerini bilerek her gün aynı özveriyle yola tekrar koyuluyoruz. Bugün 3 farklı yerleşkede öğretmenlerimiz ve öğrencilerimizle büyük bir aile olmanın bilinciyle ilerlemeye devam ediyoruz. Eğitimin bir sonu olmadığını bilerek, sonsuzluğa giden bu bilgi okyanusunda hep birlikte çalışıyoruz.

Atatürk İlkelerine bağlı eğitim anlayışımızla Ankara’nın en başarılı okulu olarak hiç durmadan yürümekteyiz.

Detaylı bilgi için size en yakın kolej ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Kurumsal Katalog

Bursluluk Başvuru

En Başarılı Özel Okul Bilişim Koleji

İngilizce eğitim veren kolejler içinde en iyi özel okul olan okulumuz,  Ankara özel okullar listesi içerisinde zirveye yerleşen ve öğrencilerin kalabalıklar içerisinde kaybolmasına izin vermeyen bir kurumdur. Bursluluk sınavları sayesinde öğrenci başarısının karşılığını alabildiğiniz eğitim-öğretim yuvamız, LGS ve YKS başarısı en yüksek olan okuldur.

X