Bilişim Koleji|Özel Kolej Bursluluk Sınavları Ankara'da En Başarılı Okullar - Bilişim Koleji

Özel Kolej Bursluluk Sınavları

Kaliteli özel okullar arasında öne çıkan Bilişim Kolejinde bursluluk sınavları Milli Eğitim Bakanlığının genel amaçları doğrultusunda yapılmaktadır. Ankara genelinde yapılan bursluluk sınavlarımızda öğrencilerin, Türkçe, Fen Bilimleri, Matematik ve Genel Yetenek alanındaki bilgi seviyelerini ölçmekteyiz. Ayrı sınavlarımız ile öğrencilerin bu alanlara olan ilgisini de arttırmayı hedeflemekteyiz.

Uyguladığımız bursluluk sınavlarımızla öğrencilerin rekabet ve güven duygusunu geliştirmekteyiz. Ankarada en başarılı okullar listesinde bulunan Bilişim Koleji olarak düzenli olarak bursluluk sınavları gerçekleştirmekteyiz. Böylece başarılı öğrencilere indirim ve burs imkanları sunmaktayız. Gerçekleştirdiğimiz özel okul giriş sınavları ile, birçok öğrenciye yeni imkanlar tanıyarak gelecekleri için birer yol açmaktayız.

Özel Kolej Bursluluk Sınavlarına Nasıl Başvururum?

LGSde en başarılı okul olan Bilişim Kolejinde, özel kolej bursluluk sınavları her yıl Mart ayında düzenlenmektedir. Bursluluk sınavına girmek isteyen 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ve 11. sınıf öğrencileri, başvuru taleplerini bilisim.k12.tr adresinden yapabilir. Ayrıca Çankaya, Hüseyingazi ve Pursaklar şubelerimize gelerek de başvuru talebinizi iletebilirsiniz. Başvuruların değerlendirilmesinin ardından öğrencilerin, sınava girecekleri tarih ve seanslar belirlenmektedir. Online başvuru sistemi açıldığında ise öğrenciler sınav tarihlerini ve seansları kendileri seçebilir. Düzenli olarak kaliteli özel okullar tarafından düzenlenen bursluluk sınavlarına girerek indirim ya da burs kazanabilirsiniz.

Bilişim Kolejinde Bursluluk Sınavı Kontenjanlarla Sınırlıdır!

Bilişim Kolejinde yapılan özel kolej bursluluk sınavları, gerek soruları bakımında gerekse düzenlenme şekli bakımından oldukça profesyoneldir. Optik kağıtlarla yapılan bursluluk sınavlarımız tamamen uluslararası standartlardadır. Bursluluk sınavlarımıza girmek isteyen öğrencilerin en kısa sürede başvuru yapması gerekmektedir. Bunun nedeni ise bursluluk sınavlarımız kontenjanlarla sınırlıdır. Her öğrenci kendi düzeyinde girdiği bursluluk sınavında farklı başarılar elde etmektedir. Öğrencilerin elde ettiği başarı düzeyine göre indirim ve burs olanaklarımız mevcuttur.

Öğrenciler hak ettikleri burs ya da indirim olanağını bir sonraki eğitim – öğretim yılında kullanabilmektedir. Ayrıca özel kolej bursluluk sınavlarına başvuru yapan öğrenciler, Bilişim Koleji Bursluluk Sınavı Şartnamesinde yer alan hükümleri kabul etmiş sayılmaktadır. Bu nedenle burslarımız ve bursluluk sınavlarımız ile ilgili tüm bilgilere bilisim.k12.tr sayfamızdan ulaşabilirsiniz. LGSde en başarılı okul olan Bilişim Kolejinde burslar, belirlenen şartlar dahilinde kesilmez. Ankarada en başarılı okullar arasında yer alan Bilişim Koleji Bursluluk Sınavına siz de katılabilirsiniz.

Download Premium WordPress Themes Free
Free Download WordPress Themes
Download Premium WordPress Themes Free
Free Download WordPress Themes
free download udemy paid course
download mobile firmware
Download Best WordPress Themes Free Download
  • Ankara’nın En Kaliteli Özel Okulu

    Ankara’nın En Kaliteli ve En Yenilikçi Özel Okulu Ödülü İngilizce Eğitiminde En İyi Olan Okulumuz, En Kaliteli Akademik Eğitimi ile Eğitim Yönetimi Derneği Tarafından 2016 ve 2017 Yıllarında “Ankara’nın En Kaliteli Özel Okulu” Ödülüne Layık Görülmüştür. Bilişim Koleji Geçmişten Gelen Yüksek Başarısını, LGS ve YKS Sonuçlarıyla Devam Ettirmektedir.

  • error: Web Sitemiz Korumalıdır!!!
    Attend Our Admissions Open House on November 11
    LEARN MORE
    close-image