Bilişim Koleji | Özel Kolej Bursluluk Sınavları Ankara'da En Başarılı Okullar - Bilişim Koleji

Özel Kolej Bursluluk Sınavları

Ankarada en başarılı ve kaliteli özel okullar arasında öne çıkan Bilişim Kolejinde bursluluk sınavları Milli Eğitim Bakanlığının genel amaçları doğrultusunda yapılmaktadır. Ankara genelinde yapılan bursluluk sınavlarımızda öğrencilerin; Türkçe, Fen Bilimleri, Matematik ve Genel Yetenek alanındaki bilgi seviyelerini ölçmekteyiz. Ayrı sınavlarımız ile öğrencilerin bu alanlara olan ilgisini de arttırmayı hedeflemekteyiz. Özel kolej bursluluk sınavları, öğrenci ve veliler tarafından yoğun bir ilgiyle karşılanan Bilişim Koleji için büyük önem taşımaktadır.

Uyguladığımız bursluluk sınavlarımızla öğrencilerin rekabet ve güven duygusunu geliştirmekteyiz. Ankarada en başarılı okullar listesinde bulunan Bilişim Koleji olarak düzenli olarak bursluluk sınavları gerçekleştirmekteyiz. Böylece başarılı öğrencilere indirim ve burs imkanları sunmaktayız. Gerçekleştirdiğimiz özel okul giriş sınavları ile, birçok öğrenciye yeni imkanlar tanıyarak gelecekleri için birer yol açmaktayız.

Özel Kolej Bursluluk Sınavlarına Nasıl Başvururum?

Özel Kolej Bursluluk Sınavları ve Özel Okul Giriş Sınavları Ankarada yer alan Kaliteli Özel Okullar ve En Başarılı Okullar arasında okuma imkanı sunar

Bilişim Kolejinde, özel kolej bursluluk sınavları her yıl düzenlenmektedir. Bursluluk sınavına girmek isteyen 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ve 11. sınıf öğrencileri, başvuru taleplerini bilisim.k12.tr adresinden yapabilir. Ayrıca Çankaya, Hüseyingazi ve Pursaklar şubelerimize gelerek de başvuru talebinizi iletebilirsiniz. Başvuruların değerlendirilmesinin ardından öğrencilerin, sınava girecekleri tarih ve seanslar belirlenmektedir.

Online başvuru sistemi açıldığında ise öğrenciler sınav tarihlerini ve seansları kendileri seçebilir. Düzenli olarak kaliteli özel okullar tarafından düzenlenen bursluluk sınavlarına girerek indirim ya da burs kazanabilirsiniz.

Bilişim Kolejinde Bursluluk Sınavı Kontenjanlarla Sınırlıdır!

Bilişim Kolejinde yapılan özel okul giriş sınavları, gerek soruları bakımında gerekse düzenlenme şekli bakımından oldukça profesyoneldir. Optik kağıtlarla yapılan bursluluk sınavlarımız tamamen uluslararası standartlardadır. Bursluluk sınavlarımıza girmek isteyen öğrencilerin en kısa sürede başvuru yapması gerekmektedir. Bunun nedeni ise bursluluk sınavlarımız kontenjanlarla sınırlı olmasıdır. Her öğrenci kendi düzeyinde girdiği bursluluk sınavında farklı başarılar elde etmektedir. Öğrencilerin elde ettiği başarı düzeyine göre indirim ve burs olanaklarımız mevcuttur.

Öğrenciler hak ettikleri burs ya da indirim olanağını bir sonraki eğitim – öğretim yılında kullanabilmektedir. Ayrıca özel kolej bursluluk sınavlarına başvuru yapan öğrenciler, Bilişim Koleji Bursluluk Sınavı Şartnamesinde yer alan hükümleri kabul etmiş sayılmaktadır. Bu nedenle burslarımız ve bursluluk sınavlarımız ile ilgili tüm bilgilere bilisim.k12.tr sayfamızdan ulaşabilirsiniz. LGSde en başarılı okul olan Bilişim Kolejinde burslar, belirlenen şartlar dahilinde kesilmez. Ankarada en başarılı okullar arasında yer alan Bilişim Koleji Bursluluk Sınavına siz de katılabilirsiniz.

Free Download WordPress Themes
Download WordPress Themes Free
Download Best WordPress Themes Free Download
Download Best WordPress Themes Free Download
free download udemy paid course
download micromax firmware
Free Download WordPress Themes
  • Ankara’nın En Kaliteli Özel Okulu

    Ankara’nın En Kaliteli ve En Yenilikçi Özel Okulu Ödülü İngilizce Eğitiminde En İyi Olan Okulumuz, En Kaliteli Akademik Eğitimi ile Eğitim Yönetimi Derneği Tarafından 2017 ve 2018 Yıllarında “Ankara’nın En Kaliteli Özel Okulu” Ödülüne Layık Görülmüştür. Bilişim Koleji Geçmişten Gelen Yüksek Başarısını, LGS ve YKS Sonuçlarıyla Devam Ettirmektedir.

  • Attend Our Admissions Open House on November 11
    LEARN MORE
    close-image