Bilişim Koleji | Bilişim Koleji Bursluluk Sınavı - Sınav İçeriği ve Kuralları - Bilişim Koleji

Sınav İçeriği ve Kuralları

Bilişim Eğitim Kurumları olarak her yıl düzenli bir şekilde bursluluk sınavları düzenlemekteyiz. Sınav esnasında uyulması gereken bazı sınav kuralları bulunmaktadır. Sınav sürecinin işleyişinin daha iyi bir şekilde anlaşılabilmesi amacıyla bursluluk sınavı şartnamesi, sınav içeriği ve kuralları hakkında bilgi metni hazırlanmıştır.

Bilişim Koleji Bursluluk Sınavı, öğrenci ve velilerin kontrolüne açık bir şekilde gerçekleşmektedir. Sınav öncesinde öğrenciler, özel okul bursluluk sınavları soruları ile sınava hazırlanabilirler. Sınav sonrasında ise her öğrencinin sistem üzerinden cevap kağıdını ve verdiği cevapları kontrol edebilme imkanı bulunmaktadır. Bu sayede öğrenciler çok daha etkili bir şekilde eksik oldukları konuları görebilmektedir.

Sınav içeriği ve kuralları hakkında detaylı bilgiler web sitemizde bulunmakla birlikte, okullarımızdan da öğrenilebilmektedir. Sınav esnasında uyulması gereken kurallar sayesinde, bursluluk sınavları aksilik yaşanmadan gerçekleşebilmektedir. Web sitemiz üzerinden:

Download Premium WordPress Themes Free
Download Premium WordPress Themes Free
Download Nulled WordPress Themes
Free Download WordPress Themes
free online course
download huawei firmware
Download WordPress Themes
  • Ankara’nın En Kaliteli Özel Okulu

    Ankara’nın En Kaliteli ve En Yenilikçi Özel Okulu Ödülü İngilizce Eğitiminde En İyi Olan Okulumuz, En Kaliteli Akademik Eğitimi ile Eğitim Yönetimi Derneği Tarafından 2017 ve 2018 Yıllarında “Ankara’nın En Kaliteli Özel Okulu” Ödülüne Layık Görülmüştür. Bilişim Koleji Geçmişten Gelen Yüksek Başarısını, LGS ve YKS Sonuçlarıyla Devam Ettirmektedir.

  • Attend Our Admissions Open House on November 11
    LEARN MORE
    close-image