Bilişim Koleji|Tarihçemiz - Bilişim Koleji

Tarihçemiz

22 yıldır gelişerek eğitimde öncü bir kurum haline gelen Bilişim Eğitim Kurumları, uluslararası başarılarına başarı katarak ilerlemeye devam ediyor. Geçtiğimiz yıl Franchising (isim hakkı) vermeye başlayan Bilişim Kurumları, kök salarak ilerliyor.

Bilişim’de öğrenilen bilgi, beceri ve değerler, hayatları boyunca öğrencilerle birlikte kalmaktadır. Aslında, geçtiğimiz 22 yıl boyunca, geleceği öğrenciler yetiştirmek, tüm Bilişim Kolejleri için temel odak alanlarından biri olmaya devam etmiştir.


Bu amaçla, sadece akademik başarıyı teşvik etmeyi değil, aynı zamanda girişimcilik, liderlik, takım çalışması ve grup dinamikleri ruhunu geliştirmeyi amaçlayan öğrencilere geniş fırsatlar, mentorluk ve rehberlik sağlamaktayız.
Kuruluşumuzdan bu yana öğrencilerimize olağanüstü bir eğitim vermeyi hedeflediğimiz Bilişim’de. “Öğrenen Okullar”ın kültürel ideolojisini benimsedik. Öğrencilerin kendi ilerlemelerinde aktif roller üstlenmeleri için onları güçlendirdiğimiz Bilişim Kurumlarında, hayat boyu öğrenmenin tadını pekiştiren bir kültürü teşvik ediyoruz.

  • Ankara’nın En Kaliteli Özel Okulu

    Ankara’nın En Kaliteli ve En Yenilikçi Özel Okulu Ödülü İngilizce Eğitiminde En İyi Olan Okulumuz, En Kaliteli Akademik Eğitimi ve LGS’de Yüksek Başarısı ile Eğitim Yönetimi Derneği Tarafından 2016 ve 2017 yıllarında “Ankara’nın En Kaliteli Özel Okulu” Ödülüne Layık Görülmüştür.

  • error: Web Sitemiz Korumalıdır!!!
    Attend Our Admissions Open House on November 11
    LEARN MORE
    close-image