Bursluluk Sınavları

Bilişim Eğitim Kurumları olarak her yıl özel okul giriş sınavları gerçekleştirmekteyiz. Bursluluk sınavları sonuçları aynı gün içerisinde öğrencinin verdiği telefon numarasına link olarak iletilmektedir. Öğrenciler, bursluluk sonuçları ile ilgili detaylı bilgiye ise bir hafta içerisinde online olarak ulaşabilmektedir.

Bilişim Eğitim Kurumları bursluluk sınavları ve bursluluk sınav sonuçları ile ilgili detaylı bilgi için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Bilişim Koleji olarak eğitimde yaptığımız yeniliklerle velileri tarafından en fazla Ankara özel okul tavsiye edilen ve okul yorumları açısından olumlu dönüş alan kolej olmaktayız. Bursluluk sonuçları doğrultusunda erken kayıt fırsatlarımızdan da yararlanarak kaliteli eğitim imkanından faydalanabilmek mümkün.

Teknolojiyi eğitimimizin her alanına entegre ederek eğitimi; öğretmenlerimiz için daha kolay, öğrencilerimiz için ise eğlenceli hale getirmekteyiz. Edop Akademi sistemimizden sadece kendi öğrencilerimizin değil, okulumuzun düzenlediği özel okul giriş sınavları ile bursluluk sınavımıza katılan öğrencilerin de yararlanmalarını sağlamaktayız.

Bilişim Eğitim Kurumları bursluluk sınavları ve bursluluk sınav sonuçları ile ilgili detaylı bilgi için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Sınava katılan öğrenciler, sistemimize T.C kimlik numarası üzerinden giriş yaptıklarında açılan sayfada bursluluk sınavı sonuçlarını görebilmektedir. Detaylı olarak hangi soruda yanlış yaptığını görebilecek olan öğrenciler, bu sayede başarısız oldukları konuları da rahatlıkla tespit edebilecekler.

Bilişim Eğitim Kurumları olarak kurulduğumuz günden bugüne çağdaş ve yenilikçi eğitim anlayışımızla velilerimizin takdirlerini Ankara özel okul tavsiye ve olumlu veli okul yorumları ile almaktayız. Senkron dersler, Türkçe yasağı, Bilişim Point gibi eğitime kattığımız yeniliklerle, derslerimizi öğrencilerimizin eğlendirecek bir şekilde işlemekteyiz. Birinci sınıf kayıtları için yaptırdığımız Metropolitan Olgunluk Testi ile öğrencimizin, ilkokula hazır olup olmadıklarına bakmaktayız. Bunun dışında öğrencilerimize sunduğumuz Öğrenci Koçluğu ile, onların her daim gelişimlerini dikkatle takip etmekteyiz.

ozel-okullar-bursluluk-sinav-sorulari-bursluluk-sonuclari-ozel-okullar-5.-sinif-bursluluk-sinav-sorulari-Ankara-bursluluk-sorulari- kolej-bursluluk-sinavlarina-hazirlik

Bilişim Kolejinden Öğrencilere Hediye Yağmuru

Bilişim Koleji olarak gerek akademik başarılarımız gerek de sanatta ve sporda gösterdiğimiz başarılarla Ankara’daki kolejler arasında farkımızı koymaktayız. Bilişim Koleji özel okul giriş sınavları-bursluluk sınavları ve erken kayıt imkanı ile tüm öğrenciler Bilişimli olabilir.

Bilişim Koleji olarak gerek akademik başarılarımız gerek de sanatta ve sporda gösterdiğimiz başarılarla Ankara’daki kolejler arasında farkımızı koymaktayız. Bilişim Koleji özel okul giriş sınavları ve erken kayıt imkanı ile tüm öğrenciler Bilişimli olabilir.

Bursluluk Başvuru

En Başarılı Özel Okul Bilişim Koleji

İngilizce eğitim veren kolejler içinde en iyi özel okul olan okulumuz,  Ankara özel okullar listesi içerisinde zirveye yerleşen ve öğrencilerin kalabalıklar içerisinde kaybolmasına izin vermeyen bir kurumdur. Bursluluk sınavları sayesinde öğrenci başarısının karşılığını alabildiğiniz eğitim-öğretim yuvamız, LGS ve YKS başarısı en yüksek olan okuldur.

X