İlkokul eğitiminde Ankaranın en iyi özel okulu Bilişim Koleji ile başarıya ilerleyebilirsiniz! Her öğrencinin farklı potansiyeli olduğunun bilinciyle ilerleyerek, öğrencilerimizin kendi potansiyellerini keşfetmelerini sağlayan Bilişim Koleji olarak, kaliteli özel okullar arasında yer almaktayız. Sevgi ve saygının hakim olduğu Bilişim Kolejinde öğrencilerimizin mutlu bir öğrencilik hayatının yanında, akademik anlamda başarıya ulaşmasını desteklemekteyiz. Bu sayede de Ankara özel ilkokullar arasındaki farkımızı öğrencilerimize hissettirmekteyiz.

Ankaranın en iyi özel okulu, en iyi ilkokul, ankara özel ilkokullar, ankara ilkokul kolej fiyatları, ingilizce eğitim veren ilkokullar, ankaradaki okullar

Bilişim Koleji’nde, ilkokul döneminden itibaren geleceğin nesillerini yetiştirmeye odaklanıyoruz. Her bir öğrenciyi birer dünya insanı olarak yetiştirmeyi hedefliyoruz. Eğitim programımız, 1. sınıftan itibaren çeşitli içeriklerle desteklenir. Böylece ezberden uzak bir eğitim modeli benimseriz. Böylelikle öğrencilerin akademik ve analitik yeteneklerini geliştirmeyi hedefliyoruz. Aynı zamanda en iyi ilkokul eğitimi için her öğrencimizin yetenekleriyle de tek tek ilgilenmekteyiz. Öğrencilerimizi rehber öğretmenleriyle birlikte yetenekleri doğrultusunda kulüp çalışmalarına yönlendirmekteyiz.

Balgat kolej, Pursaklar özel okullar ve Mamak özel okullar arasında Bilişim Koleji olarak yer almaktayız. Aynı zamanda eğitim kalitesi ve başarıları ile her zaman en iyi özel okullar ankara sıralamasında öne çıkmaktadır.

En İyi İlkokul

Ankara özel ilkokullar arasında farkımızı ortaya koyarak uyguladığımız sistemlerle, benzersiz bir eğitim öğretim olanağı sunuyoruz. Genç, dinamik ve alanında en başarılı öğretmenlerin bulunduğu Bilişim Kolejinde, Avrupa Birliği standardına sahip bireyler yetiştirmeyi hedefliyoruz. Farklı bakış açılarını harmanlayarak yaratıcı çözümler üretmelerini sağladığımız öğrencilerimize, ihtiyacı olan bilgi ve beceriyi en iyi şekilde sunuyoruz.

Tam Öğrenmeyi Sağlayan, Ankaranın En İyi Özel Okulu

Öğrencilerimizi geleceğe hazırlarken ilkokul eğitiminden itibaren bazı eğitim programlarıyla da gelişimlerini desteklemekteyiz. En iyi özel okullar arasında yer alan Bilişim Koleji, öğrencilere kodlama eğitimi sunuyor.. Böylelikle bilişimsel düşünme becerilerini güçlendiriyor. Ayrıca, algoritmik düşünmeyi olumlu şekilde etkileyen bu eğitim, öğrencilerin fen ve matematik başarılarını artırıyor.

Kodlama eğitimi dışında sahip olduğumuz fen laboratuvarlarıyla da öğrencilerimizin deneysel olarak öğrenimlerini desteklemekteyiz. Derslerde öğrendikleri teorik bilgileri, pratiğe dökebilme imkanı elde edebilen öğrencilerimiz, bu sayede çok daha kalıcı bir şekilde öğrenmektedir. Öğrencilerimize sunduğumuz imkanlarla kaliteli özel okullar arasında ön plana çıkmaktayız.

Ankara özel ilkokullar arasında Ankaranın en iyi özel okulu olan Bilişim Koleji olarak asıl amacımız, öğrencilerimizin bilgileri özümsemeleridir. STEM uygulamalarımızla öğrencilerimizin, “Bu bilgi benim ne işime yarayacak?” sorunsalını yaşamasını engellemekteyiz. Öğrencilerimiz her bilginin değerini hissederek ve önemini anlayarak yetişmektedir.

Uluslararası Standartlarda Dil Eğitimi

MEB onaylı İngilizce programımız öğrencilerimize günlük hayatta da İngilizce konuşma becerisi kazandırmayı amaçlar. Böylece ingilizce dersleriyle birlikte günlük yaşamlarında da dil becerilerini geliştirmeyi hedefliyoruz. Bu hedefe sadık kalarak, İngilizce öğretmenlerimiz derslerde ve ders dışında öğrencilerle sadece İngilizce ile iletişim kurmaktadır.

Velilerimiz de yanlarında öğrenci bulunduğunda yabancı dil öğretmenleriyle sadece İngilizce konuşmak durumundadır. Aynı zamanda Periyot tatillerimizde düzenlediğimiz dil kampları ile de Ankara özel ilkokullar seviyesinde de en başarılı kolej olmaktayız. Sunduğumuz ikinci dil imkanıyla, yabancı dil konusunda en iyi kolejler arasında yer almaktayız.

Bilişim Koleji olarak, en iyi ilkokul eğitimini vermeye özen göstermekte. Kendine güveni tam, başarılı ve sorumluluklarının bilincinde bir nesil yetiştirmeyi hedeflemekteyiz. En iyi özel okullar ankara ve en iyi kolejler içerisindeki kolejimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda istenildiği zaman okullarımız ziyaret edilebilir.