Bilişim Koleji|İlkokul - Ankara Özel İlkokullar

İlkokul

Geleceğin nesillerini ilkokuldan itibaren yetiştirmeye başladığımız Bilişim Kolejinde, her bir öğrencinin birer dünya insanı olmasını hedeflemekteyiz. Bu doğrultuda birçok farklı içerikle desteklediğimiz eğitim – öğretim programımızla 1. sınıftan itibaren ezberden uzak bir eğitim modeli uygulamaktayız. Öğrencilerimizin akademik becerilerinin, analitik düşünme yeteneklerinin geliştirilmesini amaçladığımız ilkokul eğitiminde her öğrencimizin yetenekleriyle de tek tek ilgilenmekteyiz. Öğrencilerimizi rehber öğretmenleriyle birlikte yetenekleri doğrultusunda kulüp çalışmalarına yönlendirmekteyiz. Her öğrencinin farklı potansiyeli olduğunun bilincinde yaklaşarak, öğrencilerimizin kendi potansiyellerini keşfetmelerini sağlamaktayız.

AVRUPA BİRLİĞİ STANDARTLARINA SAHİP BİREYLER YETİŞTİRİYORUZ

Ankara özel ilkokullar arasında farkımızı ortaya koyarak uygulamaya başladığımız 9 Cehver Modeli ile kendimize özgü, benzersiz bir eğitim öğretim olanağı sunuyoruz. Genç, dinamik ve alanında en başarılı öğretmenlerin bulunduğu Bilişim Kolejinde, Avrupa Birliği standardına sahip bireyler yetiştirmeyi hedefliyoruz. Farklı bakış açılarını harmanlayarak yaratıcı çözümler üretmelerini sağladığımız öğrencilerimize, ihtiyacı olan bilgi ve beceriyi en iyi şekilde sunuyoruz.

BİLİŞİM KOLEJİNDE İNGİLİZCE ÖĞRENMEK ÇOK KOLAY

MEB onaylı uluslararası standartlarda hazırladığımız İngilizce eğitim programımız ile öğrencilerimizin sadece İngilizce dersinde değil, günlük hayatlarında da İngilizce konuşabilmelerini hedefliyoruz. Bu hedefimize bağlı olarak İngilizce öğretmenlerimiz ders ve ders dışında öğrencilerin bulunduğu her ortamda sadece İngilizce konuşmaktadır. Velilerimiz de yanlarında öğrenci bulunduğunda yabancı dil öğretmenleriyle sadece İngilizce konuşmak durumundadır. Periyot tatillerimizde düzenlediğimiz dil kampları ile de Ankara özel ilkokullar seviyesinde de en başarılı kolej olmayı başardık.

  • Ankara’nın En Kaliteli Özel Okulu

    Ankara’nın En Kaliteli ve En Yenilikçi Özel Okulu Ödülü İngilizce Eğitiminde En İyi Olan Okulumuz, En Kaliteli Akademik Eğitimi ve LGS’de Yüksek Başarısı ile Eğitim Yönetimi Derneği Tarafından 2016 ve 2017 yıllarında “Ankara’nın En Kaliteli Özel Okulu” Ödülüne Layık Görülmüştür.

  • error: Web Sitemiz Korumalıdır!!!
    Attend Our Admissions Open House on November 11
    LEARN MORE
    close-image