Bilişim Koleji|Özel Okullar Bursluluk Sınavı - Bursluluk Sınav Soruları - Bilişim Koleji

Bursluluk Sınav Soruları

Düzenli olarak yapılan özel okullar bursluluk sınavı ile öğrenciler özel okullarda burslu ya da indirimli okuma olanağı kazanmaktadır. Kolej bursluluk sınavlarına hazırlık yaparken öğrencilerin zorlanmamaları adına, örnek olarak hazırlanan sorular öğrencilerle paylaşılmaktadır.

2/3 Mart 2019 tarihlerinde gerçekleşen özel okullar bursluluk sınavı sorularımız açıklanmıştır. Kitapçıklara kullanıcı adı ve şifre bölümüne öğrencinin kimlik numarasını yazarak erişebilmek mümkün. Paylaşılan örnek sorular, kolej bursluluk sınavları 2019 yılı baz alınarak hazırlanmıştır.

Özel okullar bursluluk sınav ve bursluluk sonuçları doğrultusunda Ankaranın en iyi kolejleri arasında yer alan Bilişim Kolejinde ücretsiz olarak okuyabilmek mümkün.

Her yıl Mart ayında düzenlenen Bilişim Koleji özel okullar bursluluk sınav günleri, birçok öğrencinin katılımı ile gerçekleşmekte. Bu sınavlara girmek kadar çalışmak da önem kazanmakta.

Ankaranın en iyi kolejleri içerisindeki kolej okulu olan Bilişim Kolejinin düzenlediği bursluluk sınavı için örnek sorular hazırlanmıştır. Örnek sorulara dikkatli bir şekilde çalışılması durumunda, bursluluk sınavına hazır bir şekilde girebilmek mümkün. Birçok farklı kolej okulu tarafından düzenlenen sınavlar için de birer kaynak teşkil etmektedir.

2-3 Mart tarihinde yapılan özel okullar bursluluk sınavı sorularına aşağıdaki butonlardan ulaşabilirsiniz.

Örnek sorular, Bilişim Koleji uzman  ve deneyimli kadrosu tarafından hazırlanmıştır.

  • Ankara’nın En Kaliteli Özel Okulu

    Ankara’nın En Kaliteli ve En Yenilikçi Özel Okulu Ödülü İngilizce Eğitiminde En İyi Olan Okulumuz, En Kaliteli Akademik Eğitimi ile Eğitim Yönetimi Derneği Tarafından 2016 ve 2017 Yıllarında “Ankara’nın En Kaliteli Özel Okulu” Ödülüne Layık Görülmüştür. Bilişim Koleji Geçmişten Gelen Yüksek Başarısını, LGS ve YKS Sonuçlarıyla Devam Ettirmektedir.

  • error: Web Sitemiz Korumalıdır!!!
    Attend Our Admissions Open House on November 11
    LEARN MORE
    close-image