İnsan Kaynakları

Bilişimde Özel Okul Başvuru Süreci

Ankara en iyi özel okullar sıralaması içerisindeki Bilişim Kolejinde çalışmak için insan kaynakları birimimizle iletişime geçebilirsiniz. Öğretmen alımları Bilişim Eğitim Kurumlarında titizlikle takibi tutulan ve uzun soluklu bir süreçten oluşmaktadır. Kolej iş başvurusu için öğretmenlerimiz bizlerle web sitemiz üzerinden her zaman iletişime geçebilirler ve öz geçmişlerini bize ulaştırabilirler. Özel okul başvuru formunu doldurarak, Ankaradaki en iyi kolejler arasında yer alan Bilişim Koleji ailesine katılma imkanı kazanabilirler.

Özel kolejlere iş başvurusu gerçekleştiren öğretmen adaylarımızın öz geçmişlerini incelerken pek çok noktaya göz önünde bulundurmaktayız. Tüm başvurular insan kaynakları birimimiz tarafından ince bir titizlikle incelenmektedir. Öğretmenlerin eğitim politikalarımıza uyuyor olması önemlidir. Yeniliklere açık, teknolojiyi takip eden ve her daim kendini geliştiren öğretmenler bizim için öncelik taşımaktadır. Eğitim alanına getirdiğimiz ilklere bir yenisini ekleyebilmek ancak sağlam bir eğitimci kadrosuyla mümkün olabilmektedir.

Görüşme süreci genellikle sözlü mülakat şeklinde ilerler. Görüşmelerimiz esnasında öğretmen adaylarını tanımaya çalışırız. Görüşme eğer olumlu geçmiş ise öğretmen adaylarımızdan örnek ders anlatımı isteriz. Ders anlatımı da olumlu geçmiş ise eğer sözleşme aşamasına geçeriz.

Genel olarak öğretmenlerimizle çalışma dönemlerimiz uzun soluklu olmaktadır. Kolejlerimizde eğitim veren öğretmenlerimizin hepsi alanlarında uzman ve deneyimlidir. Ankara en iyi özel okullar sıralaması içerisinde bizi başarıya taşıyan asıl gücün, öğretmenlerimizin emeği ve özverisi olduğunun bilinciyle hareket etmekteyiz.

Kolej İş Başvurusu Değerlendirme Süreci

Kolej iş başvurusu yapan öğretmen adaylarının; aldıkları eğitimler, katıldıkları programlar, varsa eğer teknolojik çalışmaları insan kaynakları birimimiz tarafından dikkatle incelenir. Geleceğin nesillerini oluşturacak olan öğretmenlerimizin her alanda kendilerini geliştiriyor ve yeniliyor olmaları gerekmektedir. Ankaradaki en iyi kolejler sıralaması içerisinde yer alan kolejimizde öğretmenlerimizin; öğrenmeye yönelik olan bu eğilimlerinin hayatları boyunca sürüyor olmasını bekleriz.

İnsan kaynakları bölümümüzle iletişime geçerek, iş başvurusu konusunda detaylı bilgileri edinebilirsiniz. Kolejlere iş başvurusu yaparak, siz de Ankara en iyi özel okullar sıralaması içerisinde yer alan Bilişim Kolejinde çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz

Bir okulun öğrencilerine yapabileceği en iyi şey, her öğrencinin harika bir öğretmene sahip olmasıdır.

1 +
İş Başvuru Formu
İş Başvurusu Yapmak İçin Tıklayınız

Bursluluk Başvuru

En Başarılı Özel Okul Bilişim Koleji

İngilizce eğitim veren kolejler içinde en iyi özel okul olan okulumuz,  Ankara özel okullar listesi içerisinde zirveye yerleşen ve öğrencilerin kalabalıklar içerisinde kaybolmasına izin vermeyen bir kurumdur. Bursluluk sınavları sayesinde öğrenci başarısının karşılığını alabildiğiniz eğitim-öğretim yuvamız, LGS ve YKS başarısı en yüksek olan okuldur.