Kulüplerimiz

Kulüplerimiz

Bilişim Koleji olarak kulüplerimiz ile derslerin yoğunluğunu hafifleterek öğrencilerimize sevdikleri aktiviteleri yapma fırsatı sunuyoruz. Aynı zamanda Bilişim Kolejinde amacımız öğrencilerimizin nefes alabilecekleri ortam hazırlamaktır. Bilişim Koleji sunduğu eğitim yanı sıra öğrencilerine sağladığı kulüp etkinlikleriyle, Ankarada en başarılı okullar arasında yer almaktadır. Sanat ve kültür kulüplerinde beyinlerini dinlendiren öğrencilerimiz hem sosyal hayatlarında hem de derslerinde başarılarını göstermektedir. 

Ankarada en başarılı özel okullar arasından sıyrılan Bilişim Eğitim Kurumları zengin kulüplerimiz çeşitleri ve içerikleriyle farkını ortaya koyuyor.

Başlıca kulüplerimize buradan ulaşabilirsiniz.

Bursluluk Başvuru

En Başarılı Özel Okul Bilişim Koleji

İngilizce eğitim veren kolejler içinde en iyi özel okul olan okulumuz,  Ankara özel okullar listesi içerisinde zirveye yerleşen ve öğrencilerin kalabalıklar içerisinde kaybolmasına izin vermeyen bir kurumdur. Bursluluk sınavları sayesinde öğrenci başarısının karşılığını alabildiğiniz eğitim-öğretim yuvamız, LGS ve YKS başarısı en yüksek olan okuldur.