2023-2024 Özel Okul Koleji İhtiyaç Listesi

Eğitim ve öğretim dönemi boyunca öğrencilerin pek çok ihtiyaçları olmaktadır. Ankara özel okulları arasında yer alan Bilişim Koleji, her eğitim dönemi başında öğrencilerine özel okul koleji ihtiyaç listesi hazırlayarak; dönem içerisindeki ihtiyaçların giderilmesini sağlar. Böylece öğrenciler eksiksiz bir şekilde eğitime devam edebilmektedir. Her sınıf için ihtiyaçların farklı olmasından kaynaklı olarak, sınıf kademesine bağlı bir biçimde ihtiyaç listesi hazırlanır. Öğrencilerimizin bulundukları sınıf kademelerine göre, hazırlanan listedeki malzemeler temin edilebilir.

Anasınıfı Malzeme Listesi

Ankaradaki anaokulları arasında bulunan Bilişim Kolejinde anaokulları eğitimi genel olarak 4 yaş ve 5 yaş üzeri olarak ayrılmaktadır. Çocukların gelişimleri göz önünde bulundurularak hazırlanan anasınıfı malzeme listesi de buna bağlı bir şekilde oluşturulur.

İlkokul İhtiyaç Listesi

Okula dönüşün en heyecanlı kısımlarından birini oluşturan okul alışverişi için en önemli nokta, alınacakların listesinin hazırlanmasıdır. Bilişim Eğitim Kurumları olarak, her sene öğrencilerimizin gereksinimlerine bağlı bir biçimde özel okul koleji ihtiyaç listesi hazırlamaktayız.

Ortaokul İhtiyaç Listesi

Okul malzeme listesi, öğrencilerimizin sınıf kademelerine göre oluşturulmaktadır.  Her öğrencimiz kendi sınıfına ait listeyi inceleyerek, ihtiyaçlara bağlı olarak okul alışverişi için hazırlanabilir.

Anadolu Lisesi İhtiyaç Listesi

Ankara özel okulları arasında yer alan Anadolu Lisemiz için hazırlanan malzeme listesinde genel olarak öğrencilerin akademik başarıları ele alınmaktadır. Okul ve sınav başarılarını yükseltmelerinde yardımcı olacak ek kaynaklar tercih edilmektedir.

Fen Lisesi İhtiyaç Listesi

Ankara özel okulları arasında yer alan Fen Lisemiz için hazırlanan okul malzeme listesi içerisinde, öğrencilerin alan bilgilerini geliştirecek yardımcı kitaplar bulunmaktadır. Bu sayede onların, okul ve sınav başarılarının artırılması hedeflenmektedir.

11. Sınıf İhtiyaç Listesi

11. sınıf süreci üniversite sınavına hazırlık döneminin hızlanmaya başladığı bir döneme işaret eder. Bu çalışma temposu özel okul koleji ihtiyaç listesi üzerinde de etkili olmaktadır.

12. Sınıf İhtiyaç Listesi

Bilişim Eğitim Kurumları’nda öğrencilerin bilgi birikimleri ve gelişimleri yakından takip edilmektedir. İyi birer üniversite kazanabilmeleri için çalışmaların yürütüldüğü kolejde 12. sınıf öğrencilerinin sınava hazırlanıyor olmalarından dolayı özel okul koleji ihtiyaç listesi, yoğun bir şekilde hazırlanır.