Bilişim Eğitim Kurumları ilk kez 1996 yılında bir dershaneyle eğitim macerasına başlayan, bugün Ankara’daki en başarılı okullar arasında yer almaktadır.

Çağdaş bir eğitim, çağdaş bir gelecek anlayışını benimseyerek öğrencilerimizin sürekli gelişimlerini desteklemekteyiz. Bütün öğrencilerimizi geleceğe yön verecek birer birey olarak görmekteyiz. Bilişim Eğitim Kurumları olarak, öğrencilerimizin bilgi ve becerilerini ortaya koyabilecekleri eğitim sistemiyle onları her türlü desteklemekteyiz.

25 yıllık deneyimimizle Ankara’daki en başarılı okullar listesinde yer alarak her gün değişen ve gelişen dünyaya ayak uydurmaktayız. Bu değişim ve gelişim içerisinde eğitim sistemimizi de yenilemekteyiz.

kaliteli okul, Ankara özel okullar, akıllı telefon, ankara özel okul, ankara özel okullar listesi, en yakın kolej

Ankara’daki En Başarılı Okullardan Bilişimli Olmak Çok Kolay

Çağdaş bir eğitim düşüncesiyle, dünyada meydana gelen değişimleri yakından takip eden bir anlayışa sahip olan Bilişim Eğitim Kurumları, çalışmalarını da bu yönde ilerletmektedir. Öğrencilerimizin sadece bilgiye dayalı bir eğitimden ziyade hayal güçlerini her zaman canlı tutmayı hedeflemekteyiz. Bu amaçla onların üretimlerini destekleyerek gelişimlerine olanak sağlamaktayız.

Kurulduğu ilk günden beri başarılı nesiller yetiştiren ve Ankara’daki en başarılı okullar arasında yer alan Bilişim Eğitim Kurumları’nda öğrenci olmak dolduracağınız bir online başvuru formu kadar kolay. Vereceğiniz iletişim bilgilerine göre yetkililerimiz size en kısa zamanda geri dönüş yapmaktadır. Bunun sonucunda sizin de Bilişim Eğitim Kurumları ile olan hikayeniz başlayabilir.

İyi bir gelecek için siz de Ankara’daki en başarılı okullar listesinde olan Bilişim Eğitim Kurumları‘nı tercih edin.

Bursluluk Başvuru

En Başarılı Özel Okul Bilişim Koleji

İngilizce eğitim veren kolejler içinde en iyi özel okul olan okulumuz,  Ankara özel okullar listesi içerisinde zirveye yerleşen ve öğrencilerin kalabalıklar içerisinde kaybolmasına izin vermeyen bir kurumdur. Bursluluk sınavları sayesinde öğrenci başarısının karşılığını alabildiğiniz eğitim-öğretim yuvamız, LGS ve YKS başarısı en yüksek olan okuldur.

X