Bilişim Koleji | Bilişim Koleji Yazılı Tarihleri - Ankarada En Başarılı Kolej - Bilişim Koleji

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Bilişim Koleji Yazılı Tarihleri

Bilişim Koleji 2018-2019 eğitim dönemini kapsayacak yazılı ve deneme takvimi, müfredat göz önüne alınarak hazırlanmaktadır.  Sınavlar tüm kampüslerimizde ortak sınav olarak yapılıp, 1 hafta sürmektedir. Dönem başında belirttiğimiz yazılı tarihleri ile öğrencilerimizin sınavlara, stressiz bir şekilde hazırlanmalarını sağlamaktayız.

Eğitim sistemimizi toplamda 4 periyottan oluşturarak Ankarada özel okullar arasında bir ilke daha imza atmış bulunmaktayız. Her periyotta 1 sınav yapılmakla birlikte bir eğitim döneminde toplamda  4 sınav yapılmış olmaktadır. Sınavlarımız, öğrencilerimizin bilgi ve becerilerini ortaya koyacak şekilde hazırlanmaktadır. Sınav sonuçlarına göre öğrencilerimiz kendilerini geliştirmeleri gereken noktaları görebilmektedirler.

LGSde en başarılı okul olmamız da yaptığımız çalışmalarımızın bir karşılığı olmaktadır.

Bilişim Koleji’nde öğrencilerimizin eksik kaldıkları yerleri giderip, konu tekrarı yapabilmeleri amacıyla yazılı etütleri yapılmaktadır. Bu sayede öğrencilerimizin sınavlarındaki başarı oranlarının yükseltilmesi hedeflenmektedir. EDOP Akademi sistemini kullanarak, öğrencilerimizin takiplerini okul dışında da yapmaktayız. Öğrencilerimiz, tatil zamanlarında istedikleri yerden ders çalışabilmenin ve konu tekrarı yapabilmenin kolaylığını yaşamaktadırlar. Bu çalışmalarla Ankaradaki en iyi özel okullar arasında Bilişim Koleji olarak farkımızı yansıtmaktayız. En iyi kolejler arasında aldığımız yeri korumak ve öğrencilerimizin başarılarını devamlı kılmak için her gün daha fazla çalışmaya devam etmekteyiz.

Deneme Sınavlarıyla Öğrencilerimize Tam Destek

Bilişim Koleji olarak, modern ve yenilikçi eğitim anlayışıyla ilerlemekteyiz. Derslerimizi,  öğrencilerimizi derslerden soğutmadan, eğlenceli ve onları aktif tutacak şekilde işlemekteyiz. Öğrencilerimizin motivasyonunun yüksek olmasının başarıyla eşdeğer olduğunun bilincinde olarak, her periyot sonunda bir haftalık ara vermekteyiz. Tatil dönemlerinde de öğrencilerimizin takiplerini tutmakta, onların eğlenmelerini ve dinlenmelerini hedeflerken aynı zamanda okuldan kopmamalarını da sağlamaktayız. Bu çalışmalarımızla da Ankarada özel okullar arasında, en iyi kolejler listesinde yer almaktayız.

Öğretmenlerimiz tarafından öğrencilerimizin başarılı ve başarısız oldukları noktalar sürekli olarak takip edilmektedir. Bununla birlikte, öğrencilerimizin de kendi takiplerini yapabilmeleri ve sınavlara daha iyi bir şekilde hazırlanabilmeleri amaçlanmaktadır.  Yıl içerisinde gerçekleştirdiğimiz 6 deneme sınavıyla öğrencilerimiz, tekrar çalışmaları  gereken kısımları görebilmektedirler. Bu çalışmalarımızın sonucunda öğrencilerimizin sınavlardan aldıkları puanlarla, LGSde en başarılı okul olmaktayız.

Yazılı tarihleri açıklandıktan sonra ve öncesinde öğrencilerimizin rahat ve aktif ders çalışmalar bizler için önemlidir. Bu nedenle kullanmakta olduğumuz Haydi Sor uygulaması ile öğrencilerimiz, sadece okulda değil her yerde çözemedikleri soruları öğretmenlere iletebilmektedir. Öğrencilerimize sunduğumuz tüm bu destekler bizleri de Ankaradaki en iyi özel okullar arasında yükseltmektedir.

4.Periyot Yazılı Takvimini Görüntülemek İçin Tıklayınız..

  • Ankara’nın En Kaliteli Özel Okulu

    Ankara’nın En Kaliteli ve En Yenilikçi Özel Okulu Ödülü İngilizce Eğitiminde En İyi Olan Okulumuz, En Kaliteli Akademik Eğitimi ile Eğitim Yönetimi Derneği Tarafından 2017 ve 2018 Yıllarında “Ankara’nın En Kaliteli Özel Okulu” Ödülüne Layık Görülmüştür. Bilişim Koleji Geçmişten Gelen Yüksek Başarısını, LGS ve YKS Sonuçlarıyla Devam Ettirmektedir.

  • Attend Our Admissions Open House on November 11
    LEARN MORE
    close-image