Bilişim Eğitim Kurumları olarak her yıl bursluluk başvuruları için kayıt almaya başlayarak, düzenli olarak bursluluk sınavları gerçekleştirmekteyiz. Bursluluk sınavı sonuçları aynı gün içerisinde öğrencinin verdiği telefon numarasına link olarak iletilmektedir. Öğrenciler, bursluluk sonuçları ile ilgili detaylı bilgiye ise bir hafta içerisinde online olarak ulaşabilmektedir. Bursluluk sonuçları, erken kayıt süreci için de önem taşımaktadır.

Eğitimde gerçekleştirdiğimiz yeniliklerle Bilişim Koleji, veliler tarafından Ankara’da en çok tavsiye edilen özel okul olarak öne çıkıyor. Okul yorumlarından gelen olumlu dönüşler, başarılarımızı pekiştiriyor.

Böylece erken kayıt fırsatları, bursluluk sonuçlarına bağlı olarak kullanılmaktadır. Böylelikle kaliteli eğitim imkanlarından faydalanabilme şansına sahip olunabilmektedir.

Teknolojiyi eğitimimizin her alanına entegre etmekteyiz. Böylece eğitimi; öğretmenlerimiz için daha kolay, öğrencilerimiz için ise eğlenceli hale getirmekteyiz. Evde Eğitim sistemimizi sadece kendi öğrencilerimiz kullanmıyor. Aynı zamanda okulumuzun düzenlediği özel okul giriş sınavları ile bursluluk sınavımıza katılan öğrencilerin de yararlanmalarını sağlamaktayız.

Öğrenciler, Evde Eğitim sistemimize giriş yaptıklarında sınav sonuçlarını görebilirler.

Ayrıca, detaylı bir şekilde incelenerek yanlış yapılan sorular, başarısız konuların kolayca tespit edilebilmesini sağlamaktadır.

Kolejlerimizdeki bursluluk sınavları şeffaf bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bu şekilde öğrencilere sınav sonuçlarına kolaylıkla ulaşma imkanı tanır.

Detaylı bir şekilde analiz edilen hatalar, başarısızlık durumlarını belirlemeye olanak tanır.

Aynı zamanda sınav sonuçları, öğrenciler tarafından kolayca incelenebilir ve yapılan hataların nedenleri açıkça gözlemlenir.

Bilişim Eğitim Kurumları, çağdaş ve yenilikçi eğitim anlayışıyla velilerin takdirini kazanmıştır. Senkron dersler, Türkçe yasağı gibi yeniliklerle dersleri öğrenciler için eğlenceli hale getiriyoruz.  Aynı zamanda Evde Eğitim ve Öğrenci Koçluğu ile öğrencilerin gelişimini dikkatle takip ediyoruz.

3-4 Mart tarihlerinde gerçekleştirilecek olan bursluluk sınavı sonuçları, buradan takip edilebilir.