Bilişim Koleji | EDOP Akademi - Online Eğitim Sistemi - Bilişim Koleji

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

EDOP Akademi

Eğitim sistemine kattığı yeniliklerle adından çok söz ettiren Bilişim Kolejinde yapay zeka teknolojisinin aktif olarak rol aldığı EDOP Akademi sistemi, içerisinde barındırıldığı pek çok özellikle öğrencilerin başarılarını desteklemektedir. Online eğitim sistemi olan EDOP Akademi, öğrencilere yer ve zaman sorununun ortadan kalktığı bir eğitim süreci sunmaktadır. Yaptığı çalışmalarla kaliteli okullar arasında yer alan Bilişim Koleji, Ankara’daki özel okullar denince akla gelen ilk isim olmaya devam etmektedir.

Öğrencilerimizin ve velilerimizin sistemden kolaylıkla yararlanabilmektedir. Cep telefonlarına uygulama olarak indirerek her an okullarımızla irtibatta kalabilir, bildirimlerden haberdar olabilirler. Android ve IOS özellikli telefonlar için uygulamamıza buradan ulaşabilirsiniz.

EDOP Akademi ile Online Eğitim

Sayın velimiz,

Koronavirüs nedeniyle Milli Eğitim Bakanlığı tarafından alınan tatil kararıyla, öğrencilerimizin eğitimden geri kalmamaları ve eksik konularının bırakılmaması adına çalışmalarımıza başlamaktayız. EDOP Akademi Mozy Sistemi ile uzaktan eğitim deneyimi, online derslerle öğrencilerimize sunulmaktadır. 

Derslerimiz Mozy Online ve Mozy VIP şeklinde iki kısımda gerçekleştirilecektir. Ders programımızı öğrencilerimiz EDOP Akademi üzerinden takip edebilecektir. Hafta içinde işlenen konularımıza bağlı olarak ödevlendirme ve sınavlarımız EDOP sistemimizde devam edecektir.

EDOP Akademi Mozy Online Eğitim sayesinde öğrencilerimizin kendi öğretmenleriyle etkileşim içerisinde olabileceği ve anlık olarak anlamadığı soruları öğretmenlerimize sorabileceği dersler gerçekleştirilecektir. Hem öğretmenlerimizin öğrencilerimizi görebileceği, hem de öğrencilerimizin öğretmenlerimizi görebileceği derslerle sınıflarımızı dijital ortama taşımaktayız. Öğretmenlerimizin takipleri doğrultusunda ise öğrencilerimizin eksikliklerinin giderilmesi adına saat 20.00’dan sonra VIP derslerimiz gerçekleştirilecektir. Etüt programı ve özel ders şeklinde düzenlenecek olan VIP derslerimizle öğrencilerimizin aktif öğrenmeleri desteklenecektir.

LGS ve TYT-AYT hazırlık çalışmasında olan öğrencilerimize yönelik olarak ise hazırlanan deneme sınavları online olarak gerçekleştirilecektir. EDOP Akademi Mozy ile her zaman öğrencilerimizin yanında yer alarak, onların başarılarını desteklemeye devam etmekteyiz.

EDOP Akademi öğrencilerin hafta içi işlenen konuları, hafta sonu tekrar etmesini sağlayan uzaktan eğitim sistemidir. Öğrenciler uygulama ile hafta içi ödevlerini takip ederlerken hafta sonu ise tekrarlarını ve online sınavlarını olurlar. Bu sınavlarla öğrenciler geçtikleri haftanın konularını pekiştirerek tam öğrenme gerçekleştirirler. 

Öğrencilerin öğrenme tutkularını geliştirmekteyiz.

Öğrenciler; etkinlikler, müfredat haritaları ve dijital kitaplar gibi birçok etkinliğe de uygulama üzerinden kolayca erişebilir.

Veliler ise öğrencisinin ödevlerini takip eder ve bitirdiğinde ödevi onaylayan ilk kişi olurlar. Bu da veli – öğrenci, veli – öğretmen ilişkisini güçlendirir. Böylece öğrencinin nerede eksiği olduğu daha kolay anlaşılır ve ona göre bir plan hazırlayarak çalışmalara devam edilir. Tüm bu çalışmalarla Ankara’da özel okullar arasındaki öğrenci başarılarımız yükselerek devam etmektedir. 

Ayrıca öğrencinin devamsızlık ve ders notu da EDOP Akademi sistemi üzerinden velilere sunulmaktadır. TC. kimlik numaranız ile giriş yapabileceğiniz portal üzerinden yemek menüsünden ders programına kadar öğrencinizle ilgili her bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz. Teknolojiye verdiğimiz öncelikle Ankara özel okullar içerisinde ön plana çıkmaya devam etmekteyiz.

EDOP Akademi Yazılımı Nasıl Kullanılır?

Yapay zeka teknolojisinin kullanıldığı EDOP Akademi yazılımını android ya da ios işletim sistemli cihazınıza kolayca indirebilirsiniz. Eğitim portalına veli girişi yapmak için kullanıcı adınızı ve şifrenizi girmeniz gerekmektedir. Kullanıcı adı ve şifreler her öğrenciye dönem başında şifre kartıyla birlikte verilir. Kart üzerinde yer alan bilgilerle öğrencilerimiz kolaylıkla sisteme giriş yapabilirler.

Bilişim Koleji sunduğu EDOP Akademi platformuyla Ankara da özel okullar arasında farkını ortaya koymuştur.

Yapay zeka ve EDOP Akademi, Ankara'da özel okullar Online Eğitim Sistemi

Giriş yaptığınızda karşınıza çıkan ana sayfada gizlilik politikası, EDOP Akademi mobil uygulaması, Bilişim Koleji web sayfası ve site duyurularına kolayca ulaşabilirsiniz.

Sisteme giriş yapıldığında kişisel masaüstü öğrenci ve velilerimizi karşılar. Sağ tarafta her öğrencinin kendine ait profil bilgileri yer almaktadır. Öğrencilerimiz dilerlerse buradan profil fotoğraflarını ya da kapak fotoğraflarını güncelleyebilirler.

Modüller bölümünde ise pek çok farklı bileşen öğrencilerimize sunulmaktadır. Bu bölümlerle hem öğrencilerimizin hem de velilerimizin farklı alanlarla pratiklik kazanmalarını destekleyerek kaliteli okullar arasındaki farkımızı ortaya koymaktayız. Ödev menüsünde, öğretmenlerimiz tarafından öğrencilerimize verilen ödevler ve ödevle ilgili dosyalar bulunmaktadır. Ödevlere giriş yapıldığında ise karşınıza öğrenciye verilen ödevler çıkmaktadır. Buradan ödevlere tıkladığınızda ödevle alakalı tüm detaylara ulaşabilirsiniz. Verilen ödevlerin bildirimleri EDOP Akademi uygulamasından da veli ve öğrencilerimize iletilmektedir. Velilerimizden bu noktada beklentimiz ise, öğrencinizin ödevini yapması durumunda onay kısmını işaretleyerek öğretmeninize ödevin yapıldığına dair dönüt vermesidir.

Sadece ödev alanında değil sınav takibi ve yoklama takibi de sistem üzerinden kolaylıkla yapılabilmektedir.

Böylece öğrencilerin 4 periyotta toplamda kaç gün devamsızlık yaptıkları kolaylıkla görülebilir. Aynı zamanda öğrencilerin gitmek istedikleri kulüplerin seçimleri de bu panel üzerinden kolaylıkla yapılmaktadır.

Servis kullanan öğrencilerimiz için velilerin kontrolünü kolaylaştırarak, servis takibini de sistemle bir arada sunmaktayız. Servis takip sistemine getirdiğimiz bu yenilikle Ankarada özel okullar içerisinde ön plana çıkmaktayız.

Online Eğitim Sistemi yapay zeka

EDOP Akademi uygulamasının içerisinde pek çok farklı bileşeni öğrencilerimize sunarak Ankarada özel okullar arasında ön plana çıkarak, kaliteli okullar içerisinde yer almaktayız.

Yapay zeka teknolojisini kullanarak Tam Öğrenme, Haydi Sor gibi uygulamalarla öğrencilerin gelişimlerini destekleyen yeni nesil uzaktan eğitim sistemidir.

EDOP Akademi Ve Bileşenleri

EDOP

Akademi

ile yeni

nesil

öğrenme

modeli

Bilişim’de.

 

özel okullar da altın bilgi çağı ile yapak zeka ve Online Eğitim Sistemi

Sistemin bileşenlerinden biri olan “Altın Bilgi” sayesinde öğrencilerimizin öğrenme süreçleri hızlanmaktadır. Her üniteye ait konu başlıklarının altında bulunan bilgilerle öğrencilerimiz, hem derse hem de sınava hazır hale gelirler.

edop akademi, Ankara'da özel okullar Online Eğitim Sistemi

Her hafta sonu öğrencilerimize özel hazırlanan online sınavlarla, hafta içi işlenen konuların anlaşılıp anlaşılmadığının takibi yapılır. Bu sayede öğrencilerimizin konu hakkında bilgi birikimleri de ölçülmüş olur.

 

EDOP Akademi; iyi kolejler ve kaliteli okullar arasında yer alan Bilişim Koleji'nin yapay zeka ile geliştirilen online ve uzaktan eğitim sistemi.

Öğrencilerimize konuları farklı kaynaklardan tekrar edebilmelerine olanak tanıyan e-kütüphane sistemi, uzaktan ve online eğitim sistemi içerisinde bir parça olarak işlemektedir.

Online Eğitim Sistemi ve kaliteli okul

Eğlenerek öğrenmenin çok daha kalıcı olduğunun farkında olarak gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla, öğrencilerimizin tam bir öğrenme yapmalarını sağlamaktayız. Konularla ilgili oyun ve aktivitelerle öğrenmeyi çok daha zevkli hale getirmekteyiz.

Online Eğitim Sistemi Ankara'da özel okullar

Öğrencilerimize geçmiş dönemde gerçekleşen sınavlarda çıkmış soruları göstererek, onların sınavlara daha aktif bir şekilde hazırlanmalarını sağlamaktayız. Öğrencilerimiz yazılı ve denemeler içerisinde, önceki dönemde sorulan tüm sorulara erişebilmektedir.

 

Ankara özel okullar arasındaki başarımızı yaptığımız çalışmalarla daimi kılmaktayız. Yapay zeka teknolojisinin gücünden yararlanan online eğitim sistemi ile öğrencilerin temel olarak öğrenmeleri desteklenmektedir. Bu sayede öğrencilerin sınavlardaki başarılarında artış gözlenmektedir.

Bilgisayardan ya da cep telefonundan kullanıma uygun olan bu uygulama ile öğrencilerimiz istedikleri zaman, istedikleri yerde ders çalışma imkanı elde ederler. Uzaktan eğitim sistemi sayesinde kaliteli okullar içerisinde yer alan Bilişim Koleji okulların standartlarını yükseltmektedir.

Eğitimi öğrencilerin bir tık uzağına taşıyan Bilişim Koleji, Ankarada özel okullar arasındaki farkını ortaya koymaktadır.

Öğrencilerimizin ve velilerimizin sistemden kolaylıkla yararlanabilmektedir. Cep telefonlarına uygulama olarak indirerek her an okullarımızla irtibatta kalabilir, bildirimlerden haberdar olabilirler. Android ve IOS özellikli telefonlar için uygulamamıza buradan ulaşabilirsiniz.

  • Ankara’nın En Kaliteli Özel Okulu

    Ankara’nın En Kaliteli ve En Yenilikçi Özel Okulu Ödülü İngilizce Eğitiminde En İyi Olan Okulumuz, En Kaliteli Akademik Eğitimi ile Eğitim Yönetimi Derneği Tarafından 2017 ve 2018 Yıllarında “Ankara’nın En Kaliteli Özel Okulu” Ödülüne Layık Görülmüştür. Bilişim Koleji Geçmişten Gelen Yüksek Başarısını, LGS ve YKS Sonuçlarıyla Devam Ettirmektedir.

  • Attend Our Admissions Open House on November 11
    LEARN MORE
    close-image