Bilişim Koleji|EDOP Akademi - Ankara'da özel okullar - Bilişim Koleji

EDOP Akademi

Eğitim sistemine kattığı yeniliklerle adından çok söz ettiren Bilişim Kolejinde EDOP Akademi, SmartClass destekli bir sistem olarak kullanılmaktadır. Yapay zeka teknolojisinin aktif olarak rol aldığı sistem içerisinde barındırıldığı pek çok özellikle öğrencilerin başarılarını desteklemektedir. Yaptığı çalışmalarla Bilişim Koleji, Ankara’da özel okullar denince akla gelen ilk isim olmaya devam etmektedir.

özel okullar

EDOP Akademi öğrencilerin hafta içi işlenen konuları, hafta sonu tekrar etmesini sağlayan uzaktan eğitim sistemidir. Öğrenciler uygulama ile hafta içi ödevlerini takip ederlerken hafta sonu ise tekrarlarını ve online sınavlarını olurlar. Bu sınavlarla öğrenciler geçtikleri haftanın konularını pekiştirerek tam öğrenme gerçekleştirirler. Ayrıca öğrenciler; etkinlikler, müfredat haritaları ve dijital kitaplar gibi bir çok etkinliğe uygulama üzerinden kolayca erişebilir.

Öğrencilerimizin akademik olarak gelişmesini sağlarken, öğrenme tutkularını da desteklemekteyiz.

özel okullar

Veliler ise öğrencisinin ödevlerini takip eder ve bitirdiğinde ödevi onaylayan ilk kişi olurlar. Bu da veli – öğrenci, veli – öğretmen ilişkisini güçlendirir. Böylece öğrencinin nerede eksiği olduğu daha kolay anlaşılır ve ona göre bir plan hazırlayarak çalışmalara devam edilir. Tüm bu çalışmalarla Ankara’da özel okullar arasındaki öğrenci başarılarımız yükselerek devam etmektedir. 

Ayrıca öğrencinin devamsızlık ve ders notu da EDOP Akademi sistemi üzerinden velilere sunulmaktadır. TC. kimlik numaranız ile giriş yapabileceğiniz portal üzerinden yemek menüsünden ders programına kadar öğrencinizle ilgili her bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz. Teknolojiye verdiğimiz öncelikle Ankara özel okullar içerisinde ön plana çıkmaya devam etmekteyiz.

EDOP Akademi Yazılımı Nasıl Kullanılır?

EDOP Akademi yazılımını android ya da ios işletim sistemli cihazınıza kolayca indirebilirsiniz. Eğitim portalına veli girişi yapmak için kullanıcı adınızı ve şifrenizi girmeniz gerekmektedir. Kullanıcı adı ve şifreler her öğrenciye dönem başında şifre kartıyla birlikte verilir. Kart üzerinde yer alan bilgilerle öğrencilerimiz kolaylıkla sisteme giriş yapabilirler.

Bilişim Koleji sunduğu EDOP Akademi platformuyla Ankara da özel okullar arasında farkını ortaya koymuştur.

EDOP Akademi, Ankara'da özel okullar

Giriş yaptığınızda karşınıza çıkan ana sayfada gizlilik politikası, EDOP Akademi mobil uygulaması, Bilişim Koleji web sayfası ve site duyurularına kolayca ulaşabilirsiniz.

Sisteme giriş yapıldığında kişisel masaüstü öğrenci ve velilerimizi karşılar. Sağ tarafta her öğrencinin kendine ait profil bilgileri yer almaktadır. Öğrencilerimiz dilerlerse buradan profil fotoğraflarını ya da kapak fotoğraflarını güncelleyebilirler.

Modüller bölümünde ise pek çok farklı bileşen öğrencilerimize sunulmaktadır. Bu bölümlerle hem öğrencilerimizin hem de velilerimizin farklı alanlarla pratiklik kazanmalarını destekleyerek Ankara’da özel okullar arasındaki farkımızı ortaya koymaktayız. Ödev menüsünde, öğretmenlerimiz tarafından öğrencilerimize verilen ödevler ve ödevle ilgili dosyalar bulunmaktadır. Ödevlere giriş yapıldığında ise karşınıza öğrenciye verilen ödevler çıkmaktadır. Buradan ödevlere tıkladığınızda ödevle alakalı tüm detaylara ulaşabilirsiniz. Verilen ödevlerin bildirimleri EDOP Akademi uygulamasından da veli ve öğrencilerimize iletilmektedir. Velilerimizden bu noktada beklentimiz ise, öğrencinizin ödevini yapması durumunda onay kısmını işaretleyerek öğretmeninize ödevin yapıldığına dair dönüt vermesidir.

Sadece ödev alanında değil sınav takibi ve yoklama takibi de sistem üzerinden kolaylıkla yapılabilmektedir. Böylece öğrencilerin 4 periyotta toplamda kaç gün devamsızlık yaptıkları kolaylıkla görülebilir. Aynı zamanda öğrencilerin gitmek istedikleri kulüplerin seçimleri de bu panel üzerinden kolaylıkla yapılmaktadır.

Servis kullanan öğrencilerimiz için velilerin kontrolünü kolaylaştırarak, servis takibini de sistemle bir arada sunmaktayız. Servis takip sistemine getirdiğimiz bu yenilikle Ankarada özel okullar içerisinde ön plana çıkmaktayız.

Smartclass

SmartClass destekli EDOP Akademi uygulamasının içerisinde pek çok farklı bileşeni öğrencilerimize sunarak Ankarada özel okullar arasında ön plana çıkmaktayız.

Yapay zeka teknolojisini kullanarak Tam Öğrenme, Haydi Sor gibi uygulamalarla öğrencilerin gelişimlerini destekleyen yeni nesil uzaktan eğitim sistemidir.

EDOP Akademi Ve Bileşenleri

EDOP

Akademi

ile yeni

nesil

öğrenme

modeli

Bilişim’de.

 

özel okullar da altın bilgi çağı

Sistemin bileşenlerinden biri olan “Altın Bilgi” sayesinde öğrencilerimizin öğrenme süreçleri hızlanmaktadır. Her üniteye ait konu başlıklarının altında bulunan bilgilerle öğrencilerimiz, hem derse hem de sınava hazır hale gelirler.

edop akademi, Ankara'da özel okullar

Her hafta sonu öğrencilerimize özel hazırlanan online sınavlarla, hafta içi işlenen konuların anlaşılıp anlaşılmadığının takibi yapılır. Bu sayede öğrencilerimizin konu hakkında bilgi birikimleri de ölçülmüş olur.

 

edop akademi, Ankara'da özel okullar

Öğrencilerimize konuları farklı kaynaklardan tekrar edebilmelerine olanak tanıyan e-kütüphane sistemi, uzaktan ve online eğitimin bir parçası olarak işlemektedir.

edop akademi, smartclass

Eğlenerek öğrenmenin çok daha kalıcı olduğunun farkında olarak gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla, öğrencilerimizin tam bir öğrenme yapmalarını sağlamaktayız. Konularla ilgili oyun ve aktivitelerle öğrenmeyi çok daha zevkli hale getirmekteyiz.

SmartClass, Ankara'da özel okullar

Öğrencilerimize geçmiş dönemde gerçekleşen sınavlarda çıkmış soruları göstererek, onların sınavlara daha aktif bir şekilde hazırlanmalarını sağlamaktayız. Öğrencilerimiz yazılı ve denemeler içerisinde, önceki dönemde sorulan tüm sorulara erişebilmektedir.

 

Ankara özel okullar arasındaki başarımızı yaptığımız çalışmalarla daimi kılmaktayız. SmartClass tabanlı çalışan ve teknolojinin gücünden yararlanan sistemle, öğrencilerin temel olarak öğrenmelerini desteklemektedir. Bu sayede öğrencilerin sınavlardaki başarılarında artış gözlenmektedir. Bilgisayardan ya da cep telefonundan kullanıma uygun olan bu uygulama ile öğrencilerimiz istedikleri zaman, istedikleri yerde ders çalışma imkanı elde ederler. SmartClass destekli uzaktan eğitim sistemi sayesinde Bilişim Koleji okullarını standartlarını yükseltmektedir.

Eğitimi öğrencilerin bir tık uzağına taşıyan Bilişim Koleji, Ankarada özel okullar arasındaki farkını ortaya koymaktadır.

özel okullar, EDOP Akademi, SmartClass, Ankarada özel okullar, en başarılı okullar, iyi kolejler, Haydi Sor, kaliteli okullar

Öğrencilerimizin ve velilerimizin sistemden kolaylıkla yararlanabilmektedir. Cep telefonlarına uygulama olarak indirerek her an okullarımızla irtibatta kalabilir, bildirimlerden haberdar olabilirler.

Android özellikli telefonlar için uygulamamıza buradan ulaşabilirsiniz. iOS uygulamamız da 23 Eylül 2019 tarihinden itibaren kullanıma açılacaktır.

Yeni nesil uzaktan eğitim sistemi olan EDOP Akademi’ye giriş yapmak ve paneller hakkında bilgi almak için videoyu izleyebilirsiniz

  • Ankara’nın En Kaliteli Özel Okulu

    Ankara’nın En Kaliteli ve En Yenilikçi Özel Okulu Ödülü İngilizce Eğitiminde En İyi Olan Okulumuz, En Kaliteli Akademik Eğitimi ile Eğitim Yönetimi Derneği Tarafından 2016 ve 2017 Yıllarında “Ankara’nın En Kaliteli Özel Okulu” Ödülüne Layık Görülmüştür. Bilişim Koleji Geçmişten Gelen Yüksek Başarısını, LGS ve YKS Sonuçlarıyla Devam Ettirmektedir.

  • error: Web Sitemiz Korumalıdır!!!
    Attend Our Admissions Open House on November 11
    LEARN MORE
    close-image