Edop Akademi

Eğitim sistemine kattığı yeniliklerle adından çok söz ettiren Bilişim Kolejinde yapay zeka teknolojisinin aktif olarak rol aldığı EDOP Akademi destekli Evde Eğitim sistemi, içerisinde barındırıldığı pek çok özellikle öğrencilerin başarılarını desteklemektedir. Online eğitim sistemi olan evdeegitim.com.tr, öğrencilere yer ve zaman sorununun ortadan kalktığı bir eğitim süreci sunmaktadır. Yaptığı çalışmalarla kaliteli okullar arasında yer alan Bilişim Koleji, Ankara’daki özel okullar denince akla gelen ilk isim olmaya devam etmektedir.

Öğrencilerimizin ve velilerimizin sistemden kolaylıkla yararlanabilmektedir. Cep telefonlarına uygulama olarak indirerek her an okullarımızla irtibatta kalabilir, bildirimlerden haberdar olabilirler. Android ve IOS özellikli telefonlar için uygulamamıza buradan ulaşabilirsiniz.

Evde Eğitim ile Online Eğitim

Uzaktan eğitim sistemi olan Evde Eğitim, öğrencilere hafta içinde işlenen konuları takip etme ve hafta sonlarında tekrar yapma imkanı sunar. Uygulama üzerinden hafta içindeki ödevlerini izleyen öğrenciler, hafta sonlarında tekrarlarını yaparak online sınavlara hazırlanırlar. Bu sınavlar aracılığıyla öğrenciler, geçtikleri haftanın konularını pekiştirir ve tam öğrenme sağlarlar.

Öğrencilerin öğrenme tutkularını geliştirmekteyiz.

Öğrenciler; etkinlikler, müfredat haritaları ve dijital kitaplar gibi birçok etkinliğe de uygulama üzerinden kolayca erişebilir.

Veliler ise öğrencisinin ödevlerini takip eder ve bitirdiğinde ödevi onaylayan ilk kişi olurlar. Bu da veli – öğrenci, veli – öğretmen ilişkisini güçlendirir. Böylece öğrencinin nerede eksiği olduğu daha kolay anlaşılır ve ona göre bir plan hazırlayarak çalışmalara devam edilir. Tüm bu çalışmalarla Ankara’da özel okullar arasındaki öğrenci başarılarımız yükselerek devam etmektedir. Ayrıca öğrencinin devamsızlık ve ders notu da evdeegitim.com.tr sistemi üzerinden velilere sunulmaktadır. TC. kimlik numaranız ile giriş yapabileceğiniz portal üzerinden yemek menüsünden ders programına kadar öğrencinizle ilgili her bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz. Teknolojiye verdiğimiz öncelikle Ankara özel okullar içerisinde ön plana çıkmaya devam etmekteyiz.

Evde Eğitim Yazılımı Nasıl Kullanılır?

Yapay zeka teknolojisinin kullanıldığı EDOP Akademi destekli evdeegitim.com.tr yazılımını android ya da ios işletim sistemli cihazınıza kolayca indirebilirsiniz. Eğitim portalına veli girişi yapmak için kullanıcı adınızı ve şifrenizi girmeniz gerekmektedir. Kullanıcı adı ve şifreler her öğrenciye dönem başında şifre kartıyla birlikte verilir. Kart üzerinde yer alan bilgilerle öğrencilerimiz kolaylıkla sisteme giriş yapabilirler. Bilişim Koleji sunduğu Evde Eğitim platformuyla Ankara da özel okullar arasında farkını ortaya koymuştur.
Yapay zeka ve EDOP Akademi, Ankara'da özel okullar Online Eğitim Sistemi

Giriş yaptığınızda karşınıza çıkan ana sayfada gizlilik politikası, Evde Eğitim mobil uygulaması, Bilişim Koleji web sayfası ve site duyurularına kolayca ulaşabilirsiniz. Sisteme giriş yapıldığında kişisel masaüstü öğrenci ve velilerimizi karşılar. Sağ tarafta her öğrencinin kendine ait profil bilgileri yer almaktadır. Öğrencilerimiz dilerlerse buradan profil fotoğraflarını ya da kapak fotoğraflarını güncelleyebilirler.

Modüller bölümünde ise pek çok farklı bileşen öğrencilerimize sunulmaktadır. Bu bölümlerle hem öğrencilerimizin hem de velilerimizin farklı alanlarla pratiklik kazanmalarını destekleyerek kaliteli okullar arasındaki farkımızı ortaya koymaktayız. Ödev menüsünde, öğretmenlerimiz tarafından öğrencilerimize verilen ödevler ve ödevle ilgili dosyalar bulunmaktadır. Ödevlere giriş yapıldığında ise karşınıza öğrenciye verilen ödevler çıkmaktadır. Buradan ödevlere tıkladığınızda ödevle alakalı tüm detaylara ulaşabilirsiniz. Verilen ödevlerin bildirimleri Evde Eğitim uygulamasından da veli ve öğrencilerimize iletilmektedir. Velilerimizden bu noktada beklentimiz ise, öğrencinizin ödevini yapması durumunda onay kısmını işaretleyerek öğretmeninize ödevin yapıldığına dair dönüt vermesidir.

Sadece ödev alanında değil sınav takibi ve yoklama takibi de sistem üzerinden kolaylıkla yapılabilmektedir.

Böylece öğrencilerin 4 periyotta toplamda kaç gün devamsızlık yaptıkları kolaylıkla görülebilir. Aynı zamanda öğrencilerin gitmek istedikleri kulüplerin seçimleri de bu panel üzerinden kolaylıkla yapılmaktadır.

Online Eğitim Sistemi yapay zeka

Evde Eğitim uygulamasının içerisinde pek çok farklı bileşeni öğrencilerimize sunarak Ankarada özel okullar arasında ön plana çıkarak, kaliteli okullar içerisinde yer almaktayız. Yapay zeka teknolojisini kullanarak Tam Öğrenme, Haydi Sor gibi uygulamalarla öğrencilerin gelişimlerini destekleyen yeni nesil uzaktan eğitim sistemidir.

evdeegitim.com.tr Ve Bileşenleri

Evde Eğitim ile yeni  nesil  öğrenme modeli Bilişim’de.

özel okullar da altın bilgi çağı ile yapak zeka ve Online Eğitim Sistemi
Sistemin bileşenlerinden biri olan “Altın Bilgi” sayesinde öğrencilerimizin öğrenme süreçleri hızlanmaktadır. Her üniteye ait konu başlıklarının altında bulunan bilgilerle öğrencilerimiz, hem derse hem de sınava hazır hale gelirler. Her hafta sonu öğrencilerimize özel hazırlanan online sınavlarla, hafta içi işlenen konuların anlaşılıp anlaşılmadığının takibi yapılır. Bu sayede öğrencilerimizin konu hakkında bilgi birikimleri de ölçülmüş olur.  
 
Öğrencilerimize konuları farklı kaynaklardan tekrar edebilmelerine olanak tanıyan e-kütüphane sistemi, uzaktan ve online eğitim sistemi içerisinde bir parça olarak işlemektedir. Eğlenerek öğrenmenin çok daha kalıcı olduğunun farkında olarak gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla, öğrencilerimizin tam bir öğrenme yapmalarını sağlamaktayız. Konularla ilgili oyun ve aktivitelerle öğrenmeyi çok daha zevkli hale getirmekteyiz. Öğrencilerimize geçmiş dönemde gerçekleşen sınavlarda çıkmış soruları göstererek, onların sınavlara daha aktif bir şekilde hazırlanmalarını sağlamaktayız. Öğrencilerimiz yazılı ve denemeler içerisinde, önceki dönemde sorulan tüm sorulara erişebilmektedir.  

Ankara özel okullar arasındaki başarımızı yaptığımız çalışmalarla daimi kılmaktayız. Yapay zeka teknolojisinin gücünden yararlanan online eğitim sistemi ile öğrencilerin temel olarak öğrenmeleri desteklenmektedir. Bu sayede öğrencilerin sınavlardaki başarılarında artış gözlenmektedir. Bilgisayardan ya da cep telefonundan kullanıma uygun olan bu uygulama ile öğrencilerimiz istedikleri zaman, istedikleri yerde ders çalışma imkanı elde ederler. Uzaktan eğitim sistemi sayesinde kaliteli okullar içerisinde yer alan Bilişim Koleji okulların standartlarını yükseltmektedir.

Eğitimi öğrencilerin bir tık uzağına taşıyan Bilişim Koleji, Ankarada özel okullar arasındaki farkını ortaya koymaktadır.