Zeka Oyunları Online Kayıt Formu

Bilişim Okulları kurulduğu ilk günden bugüne kadar, öğrencilerin zeka gelişimlerini destekleyici çalışmalar yürütmüştür. Türkiye’de ilk kez gerçekleştirilecek olan Türkiye geneli online Zeka Oyunları Olimpiyatları ile de çalışmalarımızı yönlendirmekteyiz. İlkokul ve ortaokul öğrencilerinin akademik seviyelerinin belirlenmesinde de etkisi olan Zeka Gelişim Olimpiyatları, ücretsiz ve online deneme sınavı olarak öğrencilere sunulmaktadır.

Bilişim Okulları olarak amacımız öğrencilerin akademik başarılarının yanında kişisel ve zeka gelişimlerinin de desteklenmesidir. Bu doğrultuda hazırlanan Zeka Oyunları Olimpiyatları barındırdığı pek çok farklılığı da öğrencilere sunmaktadır.

Bursluluk Başvuru

En Başarılı Özel Okul Bilişim Koleji

İngilizce eğitim veren kolejler içinde en iyi özel okul olan okulumuz,  Ankara özel okullar listesi içerisinde zirveye yerleşen ve öğrencilerin kalabalıklar içerisinde kaybolmasına izin vermeyen bir kurumdur. Bursluluk sınavları sayesinde öğrenci başarısının karşılığını alabildiğiniz eğitim-öğretim yuvamız, LGS ve YKS başarısı en yüksek olan okuldur.