Almanca Kulübü

Almanca, 125 milyon kişinin anadili ve ikinci dili olarak, dünya çapında en önemli dillerden biri.  Aynı zamanda Almanca, dünyanın en önemli ikinci bilim dilidir.

Almanya Türkiye’nin en önemli ticaret ortağıdır. Böylece Almanca bilmek iş piyasasında büyük bir avantaj sağlar. Aynı zamanda yabancı bir dil daha öğrenmek, bir arada yaşamayı kolaylaştırmaktadır. Yabancı dil bilgisi kültürel, fikirsel ve mesleki ufku genişletir. Turizm alanında Almanca olmazsa olmaz dillerden biridir. Almancanın  konuşulduğu veya  yabancı dil olarak okutulduğu ülkelerin ekonomik gücü, teknolojik gelişmelerdeki , eğitim ve  turizm alanındaki rolü  Almanca bilinmesinin gerekliliğini ortaya koymaktadır.

Ankara özel okulları içinde Almanca Kulübümüz ile öğrencilerimize bir dil daha öğreterek kendilerini geliştirmelerine katkı sağlıyoruz.

Ankara özel okulları içinde en iyi dil eğitimi veren okul olarak Almanca Kulübümüz ile öğrencilerimize bir dil daha öğreterek kendilerini geliştirmelerine katkı sağlıyoruz.

Kulüp Hedeflerimiz

Ufku genişletmek
Hafızayı tazelemek
Kaliteli iletişim kurmak
Daha iyi bir iş ve akademik hayat sağlamak
İnsan hayatında yeni kapılar aralamak

Ankara’nın En Kaliteli Özel Okulu

Ankara’nın En Kaliteli ve En Yenilikçi Özel Okulu Ödülü ile İngilizce Eğitiminde En İyi Olan Okulumuz, En Kaliteli Akademik Eğitimi ile Eğitim Yönetimi Derneği Tarafından 2022 ve 2023 Yıllarında “Ankara’nın En Kaliteli Özel Okulu” Ödülüne Layık Görülmüştür. Bilişim Koleji Geçmişten Gelen Yüksek Başarısını, LGS ve YKS Sonuçlarıyla Devam Ettirmektedir.