Web Tasarım Kulübü

Web tasarımı; görseller ve metinlerden oluşan web sayfası içeriklerinin sunulmasıdır. Web sitesi kullanıcılarının bu görsel ve metinleri bir düzen içerisinde görebilmelerini sağlar.

Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte birçok kurum ve şahıs kendilerini tanıtabilmek adına web sitesi kullanmaktadır. Ulaşılabilirliğin arttığı bu çağda web tasarım oldukça önemlidir. Akıllı telefon ve tabletler üzerinden web sitelerine ulaşım sağlanabilmesi web siteleri zorunlu kılmaktadır. Teknoloji ile iç içe büyüyen çocuklarımızın bu kavramlara aşina olabilmesi adına web tasarımını küçük yaştan itibaren öğretmeyi hedefliyoruz. İlgi ve yetenekleri doğrultusunda eğlenerek çağa ayak uydurmalarını sağlayan bu kulüp çocuklarımızın zihin gelişimini de olumlu yönde etkilemektedir. Yenilikçi yaklaşımını 25 yıldır sürdüren, ankaranın en başarılı özel okulu olan Bilişim Koleji gençlerimizin teknolojiyi yakından takip etmesine olanak sağlıyor.

Web Tasarım Kulübü ankaranın en başarılı özel okulu olan Bilişim Koleji gençlerimizin teknolojiyi yakından takip etmesine olanak sağlıyor.

Kulüp Hedeflerimiz

Teknolojiyi verimli kullanmak
Hayal gücünün sınırlarını zorlamak
Yetenekleri keşfetmek

Ankara’nın En Kaliteli Özel Okulu

Ankara’nın En Kaliteli ve En Yenilikçi Özel Okulu Ödülü ile İngilizce Eğitiminde En İyi Olan Okulumuz, En Kaliteli Akademik Eğitimi ile Eğitim Yönetimi Derneği Tarafından 2022 ve 2023 Yıllarında “Ankara’nın En Kaliteli Özel Okulu” Ödülüne Layık Görülmüştür. Bilişim Koleji Geçmişten Gelen Yüksek Başarısını, LGS ve YKS Sonuçlarıyla Devam Ettirmektedir.